Dingęs paveikslas
  • Dingęs paveikslas
  • Dingęs paveikslas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 19 x 21.5 cm
Viršelis kietas
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2021
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 68

Kęstutis Kasparavičius, gimęs ežerų ir miškų apsuptame Aukštadvario miestelyje, tapo puikiu dailininku, žinomu toli už Lietuvos ribų – ne tik Europoje, bet ir Amerikos žemyne bei Azijoje. Nors piešti Kęstutis pradėjo būdamas šešerių metų, tačiau tuomet padarė pertrauką iki septyniolikos.

Dingęs paveikslas

9,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Ši dailininko ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus knyga akivaizdžiai skiriasi nuo ankstesniųjų – tai ir pasaka, ir detektyvas, ir paveikslėlių knyga. 

Kilmingas šuo Profesorius Adelbertas susikviečia svečių, norėdamas jiems parodyti naujausią savo pirkinį – XVII amžiaus nyderlandų dailininko paveikslą „Kiemšunis“. Kol visi svečiai vaišinasi nepaprastai skaniu braškiniu tortu, paveikslas... dingsta iš paauksuotų rėmų! Gudrusis lapinas Inspektorius Fuksas iškart imasi tyrimo. Kas galėjo nukniaukti vertingąjį pirkinį: nejaugi mokslingasis ožys Daktaras Deziderijus ar geraširdis, nors neką apie meną išmanantis lokys – Gydytojas Bernardas? Kai kas įtaria netgi ištikimąjį Adelberto liokajų kiškį Silvestrą...

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Veikėjų nuotykiai suteikia progų pasikalbėti apie sveiką mitybą, aktyvaus judėjimo ir prasmingo bendravimo svarbą

- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Kaip ir visose Kęstučio Kasparavičiaus knygelėse, tikrovė čia nepaprastai lengvai ir įtikinamai persipina su neįtikėtinais ir, regis, šiaip jau negalimais dalykais. Skaitant istoriją prieš akis tarsi gyvi iškyla spalvingi personažai, o šmaikščiai taiklūs jų vardai ir kai kurios biografijos detalės priverčia plačiai nusišypsoti. 


Atsiliepimai

Pati šauniausia Kasparavičiaus knyga! Na, kas geriau už dailininką papasakos vaikams vieno paveikslo istoriją? Ir paveikslas tas ne pramanytas, bet tikrų tikriausias, iš Ermitažo pasiskolintas. Gerai, kad sumanus detektyvas jį sugrąžino ir išsaugojo ateities kartoms! <br /> <br /> Puiki knygelė mažiems ir didesniems meno gerbėjams. Tinka pokalbiams apie dailę megzti arba tiesiog mėgautis detektyviniu siužetu.

Aistė M 2022-10-20

Puikios iliustracijos, bet ne ką prastesnė ir detektyvinė istorija. Puikus detektyvas vaikams, nors puikiausiai patiko ir man, jau gerokai suaugusiai :)

Kristina P 2022-10-06
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos