Beatričės pranašystė
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Sophie Blackall
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 240
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė

Beatričės pranašystė

Autorius Kate DiCamillo
Dailininkas Sophie Blackall
9,99 €
8,99 €
ir sutaupykite 1,00 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Tai fantastiško grožio knyga apie mergaitę, kuriai buvo lemta pakeisti pasaulį. Taip pat tai pasakojimas apie bjauraus charakterio ožką ir geraširdį vienuolį, kurie tą mergaitę išgelbėjo. Ir istorija apie berniuką, kuris tapo jos draugu. Be to, tai pasaka apie karalių, kuriam vieną dieną nusibodo karaliauti, tad jis paprasčiausiai išėjo į miškus ir negrįžo. Visos šios istorijos – susijusios, o perskaitę šią knygą jūs nusišypsosite ir tapsite mažumėlę geresni, mat, kaip ir visos išties puikios pasakos, ši taip pat turi galios į mūsų pasaulį atnešti vieną kitą stebuklą.

Vieną dieną Liūdesio kronikų ordino vienuolyno kieme atsirado maža purvina mergaitė, kurią išsyk priglobė pikčiurna vienuolyno ožka. Pasirodo, šis vaikas – nepaprastas. Tai mergaitė, kuri moka skaityti ir rašyti, ir, kaip išpranašauta, nuvers karalių bei pakeis pasaulį. Knyga skirta ne tik vaikams nuo dešimties metų, bet ir kur kas vyresniems skaitytojams, kuriems patinka talentingai parašyti kūriniai. „Beatričės pranašystė“ 2023 m. gavo „Mythopoetic Fantasy Award“ apdovanojimą.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdomas meninis skonis ir grožio suvokimas

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

JAV vaikų autorės Kate DiCamillo (g. 1964 m.) knygos susilaukė tarptautinio pripažinimo ir yra išverstos į daugybę kalbų, autorė net du kartus apdovanota Newbery medaliu, jai skirtas garbingas jaunimo literatūros ambasadorės titulas. Lietuvos skaitytojai rašytoją jau spėjo pamilti už knygas „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Pasaka apie Desperą“, „Jei ne Vinis Diksis“, „Reimė“, „Luizianos kelias namo“ ir „Beverlė čia“. „Beatričės pranašystę“ itin meniškai iliustravo australų dailininkė, iliustruotoja ir rašytoja Sophie Blackall, už savo dailę susilaukusi dviejų Randolpho Caldecotto medalių.

Knyga ekspertų buvo įtraukta į ilgąjį geriausių 2023 m. verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Daugiau informacijos čia.


Atsiliepimai

Nuostabi knyga - pradėjau ją skaityti savo dukrytei, kol ši užmigo. Tačiau istorija pasirodė tokia įtraukianti, įdomi ir žavinga, kad paaukojau savo nakties miegą ir perskaičiau ją visą!<br /> Atsakingai rekomenduoju.

Agnė 2024-01-15

Knyga tikrai gan įdomi ir privečianti susimąstyti, tačiau aprašyme yra tikrai gruboka klaida. Jūs ten minite asilę, kai knygos tekste ir net viršelyje nupiešta ožka. Nežinau iš kur tą asilę ištraukėt :) Mano dukra pradėjus skaityti į tai pirmiausia ir atkreipė dėmesį, bet galvojom, gal visgi dar ir asilė išlys kur ,bet ne : APRAŠYMAS<br /> Tai fantastiško grožio knyga apie mergaitę, kuriai buvo lemta pakeisti pasaulį. Taip pat tai pasakojimas apie bjauraus charakterio asilę ir geraširdį vienuolį, kurie tą mergaitę išgelbėjo

Kristina P 2024-01-13
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos