Juodavandeniai
 • Juodavandeniai
 • Juodavandeniai
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 144
Viršelio dailininkas Paulius Uziela

Juodavandeniai

Viršelio dailininkas Paulius Uziela
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

2021 metais ši knyga paauglių kategorijoje laimėjo Metų knygos apdovanojimą ir buvo pripažinta skaitytojų mylimiausia.

Man šešiolika, o jau antrą kartą pradedu gyvenimą iš naujo. Pirmas buvo, kai iš čia išvykau, antras – sugrįžus.

Taigi turiu paslaptį. Visi jų turi, ar ne? Tamsių ir dar tamsesnių.

Dalį paslapčių, regis, slepiu pati nuo savęs. Yra dalykų, kuriuos bandau prisiminti, bet prieš akis – tik juodas vanduo. Bandau klausti draugų, bet jie tik žiūri į mane ir tyli.

Žmogus – kaip upė, kartoju sau. Ar gali viena upė praryti kitą?

Paslaptinga ir įtraukianti istorija paaugliams, su kurios herojais lengva susitapatinti. Knygoje nagrinėjamos draugystės, šeimos santykių, pirmosios meilės ir patyčių temos, aktualios daugeliui. Tai istorija apie šešiolikmetės Anos ir jos draugų gyvenimo pokyčius, teisingų sprendimų ieškojimą sudėtingose situacijose ir tarpasmeninių problemų sprendimus, apie asmenybės brendimą ir savęs atradimą. Draugų kompanijoje kylančios intrigos, tamsios paslaptys, kurių turime kiekvienas, ir pirmieji santykiai, apsvaiginantys galvą – visa tai išgyvena pagrindinė herojė Ana. 

Tai pirmoji paaugliams skirta lietuvių rašytojos Ignės Zarambaitės knyga. Autorė skaitytojų ir literatūros kritikų jau įvertinta už vaikams skirtas knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Emilio laiškas“, „Stebuklingi senelio batai“ (Metų knyga vaikams 2019) , „Skudurinukė“. 


Atsiliepimai

Knyga tikrai labai įtraukianti, atrodo jau laikas miegoti o jos į šona neišeina padėti. Patiko

;) 2023-06-08

Dažno jauno žmogaus gyvenime patyčios sužaidžią labai svarbų vaidmenį asmenybės formavime. Žmogus susidūręs su patyčiomis dažnai svajoja pabėgti, pradėti viską iš pradžių ir tapti kitu, geresniu savimi. Šios knygos herojė Anika turėjo šią galimybę. Ji pradėjo viską nuo pradžių, tapo geresne, stipresne savo versija, tačiau nuo tikrojo savęs niekada nepabėgsi. Ir net jeigu kurį laiką sugebi būti kitu žmogumi, viskas grįžta ten, kur ir prasidėjo. – į asmenybės paiešką ir bandymą būti kitokiu, dėl kitų. Labai stipri ir jausminga knyga, parašyta gražia literatūrine kalba apie ne tokius gražius dalykus, kurių vienokia ar kitokia forma pasitaiko kiekvieno paauglio gyvenime.

Morta 2021-04-21

Šita knyga tiesiog yra nerealumas, kas yra joje parašyta tiesiog tiek daug jausmų suteikia...

Gabrelija 2020-11-17

Kai perskaičiau šitą knygą, pirma mintis buvo: pagaliau. Na pagaliau atsirado lietuviška (rašyta mūsiškių), kuri yra parašyta tuo tautiškai neidentifikuojamu universaliuoju stiliumi, kuri nemoralizuoja ir nebijo rodyti juodžiausių jauno žmogaus pusių. Knygą perskaičiau vienu prisėdimu – nuolatinė įtampa, paslaptis, nežinia ir noras sužinoti, kas bus toliau, peripynusi su tikrai labai gražia kalba. Puiki skaitymo patirtis!

Eglė R. 2020-11-12

Labai gera knyga, iš pradžių kiek nuobodoka skaityti, bet pamažu vis kažkuo įtraukia, ypač kai perskaitai visą knygą, paaiškėja labai daig dalykų. Knyga pamokanti ir tikrai siųlau perskatyt.:)

Anonimas 2020-06-10
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos