Malamandra
 • Malamandra
 • Malamandra
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Tom Booth
Išleidimo metai 2021
Skirta 8–11 m.
Puslapių skaičius 256
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Malamandra

Autorius Thomas Taylor
Dailininkas Tom Booth
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Mums beveik pasiekus laiptus, rašytojas sušuko:

– Ei, labai norėčiau išgirsti, jei netyčia pamatytumėte ją pačią.

Violeta sustojo, atsisuko.

– Malamandrą? Regis, sakėt, kad tai tik legenda.

– Taip ir yra. – Sebastianas Ungurys išsišiepė, liežuviu persibraukė dantis. – Bet tokioje vietoje kaip Jūros Mėlis legendos kartais... atgyja.

Herbertas Apelsinas, „Didžiojo Nautilo“ viešbučio radinių valdytojas, žino, kad grąžinti pamestus daiktus tikriesiems savininkams ne visada paprasta. O jei tas pamestas daiktas – visai ne daiktas, o kuo tikriausia gyva mergaitė?! 

Tai, kas nutiko Violetos tėvams prieš dvylika metų, yra šiurpi paslaptis, kurios nežino niekas. Tačiau tai ne vienintelė miestelio mįslė. Jūros Mėlio gyventojai bijo malamandros, siaubingo dantyto ir naguoto padaro, nakties migloje išnyrančio iš jūros. Bijo net ir tie, kurie pabaisa netiki. O kur dar keisti gandai apie malamandros kiaušinį, galintį išpildyti visus troškimus... 

Herbertas ir Violeta jaučia, kad šios paslaptys susijusios. Jie ryžtasi panirti į šiurpiai įdomų nuotykį, kad viską išsiaiškintų.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

- Skaitant knygas apie bendraamžius, suteikiama galimybė per kito paauglio patirtis daugiau suprasti apie gyvenimą, aplinkinius bei save patį, kartu išgyventi sudėtingas situacijas, pamatyti, kaip kiti žmonės sprendžia problemas, pasvarstyti, kaip būtų galima pačiam jų išvengti

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Jūros Mėlis – keistas miestelis. Vasarą čia poilsiauja turistai, o žiemą ūžauja vėjai, kyla miglos, o iš bangų išlenda paslaptinga jūrų pabaisa, vadinama malamandra. Šiurpųjį padarą gaubia legendos ir paslaptys, kurias pasiryžta išsiaiškinti du vaikai – prieš dvylika metų dingusių tėvų ieškanti Violeta bei viešbučio radinių biuro prižiūrėtojas Herbertas. Įtraukiantis nuotykių pasakojimas patiks ne tik vidutinio mokyklinio amžiaus skaitytojams, bet ir visiems mįslingų istorijų gerbėjams.

Thomas Tayloras – ne tik britų rašytojas, bet ir dailininkas, iliustravęs pirmąjį knygų apie Harį Poterį leidimą Jungtinėje Karalystėje. T. Tayloras nuo pat mažens žavėjosi vaiduokliais bei pabaisomis, tad užaugęs nusprendė rašyti įtraukiančias paslaptingas istorijas kitiems vaikams. Knygą apie malamandrą bei kitus pasakojimus apie Jūros Mėlio legendas iliustravo amerikiečių dailininkas Tomas Boothas. „Jūros Mėlio legendų“ seriją netrukus papildys antroji knyga „Gargantė“. Šiuo metu Thomas Tayloras rašo tolesnes knygas apie bauginančias pajūrio miestelio paslaptis.


Atsiliepimai

Youtube mergaitė parengusi ektuziastingą knygos apžvalgą, ieškokite "Aidijos knygų lentyna", "Malamandra".

Aušrinė 2021-11-17

Buvo labai įdomu skaityti! Daug paslapčių ir nuotykių, parašyta labai įtraukiančiai. Pasijuokti irgi buvo kur. Pats tas skaitytojams, norintiems kvapą gniaužiančių nuotykių ir šiurpuliukų (ne per daug baisių, labiau paslaptingų) ir tuo pačiu gerai, sumaniai parašytos knygos. Skirta vaikams, bet ir suaugus malonu skaityti. :)

Eglė 2021-06-14

Paslaptinga ir labai gerai parašyta knyga. Patiko ne tik mano vaikui, bet ir man. Lauksime tęsinio.

Mama Nijolė 2021-05-25
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos