Vaivorykščių arkos
Formatas 17.6 x 24.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Neringa Vaitkutė
Išleidimo metai 2022
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 384

Vaivorykščių arkos

Dailininkas Neringa Vaitkutė
13,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 14

Kiekis

Aprašymas

ŽVILGTELK į nepaprastą pasaulį, kuriame prijaukintuose medžiuose gyvena skrajūnai, ateitį spėja pranašai, okeano pakrantėje aitvarus gamina nuotykiautojai, atradimų ieško gudruolės, o požeminėse olose žemsliekiais jodinėja kurmiai...

KELIAUK vieninteliu išlikusiu skraidančiu burlaiviu, kuris gali lėkti greitai kaip mintis, o prireikus – tilpti į mažą stiklinį buteliuką.

PASIRUOŠK pajusti iš kiekvieno puslapio pulsuojančią magiją, pakilti vaivorykštės arka, pasinerti į kvapą gniaužiančius nuotykius ir stoti į lemiamą gėrio ir blogio kovą, kol iš visa gaubiančios tamsos dar sklinda trupinėlis šviesos... 

 Kuo ši knyga naudinga:

- Lavinama vaizduotė, fantazija, kūrybiškumas

- Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas

- Lavinama empatija, gebėjimas suprasti veikėjų ir savo jausmus

- Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

- Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Pirmoji lietuvių rašytojos Neringos Vaitkutės fantastinės trilogijos dalis nukelia į pasaulį, paremtą magijos dėsniais, su savais gyventojais, vietovardžiais, giminystėmis. Romane ryškūs amžinos gėrio ir blogio kovos motyvai, plėtojamos draugystės, ryšio su gamta temos. Detalus pasakojimas leidžia susidaryti tikrovišką įvykių vaizdą, o žaismingi veikėjai pelno skaitytojų simpatijas. Šį „Vaivorykščių arkų“ leidimą puošia pačios autorės pieštos iliustracijos.

Fantastikos, nuotykių ir įtraukiančių šiurpuliukų mėgėjų jau pamilta rašytoja Neringa Vaitkutė 2013 m. už knygą „Vaivorykščių arkos“ gavo reikšmingiausio metų debiuto apdovanojimą. Autorės knyga „Klampynių kronikos“ 2018 m. apdovanota Prano Mašioto premija už geriausią metų knygą vaikams ir paaugliams bei buvo nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose. Antroji knyga apie nuotykius Mažųjų Klampynių miestelyje „Klampynių kronikos. Neramios dienos“ 2020 m. taip pat nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose.


Atsiliepimai

„Vaivorykščių arkos“ – didžiausia, gražiausia ir epiškiausia lietuviškos maginės fantastikos serija. Niekas jai neprilygsta sukurto pasaulio detalumu ir nuoseklumu. Smagu, kad pirmąją dalį galime skaityti ir su autorės iliustracijomis. Nors senasis leidimas irgi buvo prašmatnus, bet kaip smalsu pažvelgti į autorės originalų sumanymą!

Aistė M 2024-04-18

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos