Žalieji Išmos vandenys
Formatas 12 x 18 cm
Viršelis minkštas
Dailininkas Kristina Norvilaitė
Išleidimo metai 2010
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 244
Vertimas Iš rusų k. vertė Stasys Gimbutis
Serija Echo labirintai

Žalieji Išmos vandenys

Autorius Maksas Frajus
Dailininkas Kristina Norvilaitė
6,21 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 6

Kiekis

Aprašymas

Makso Frajaus „Echo labirintų“ knygų serija – tarptautinis fantasy žanro bestseleris, sužavėjęs ne tik fantastinės literatūros, bet ir nuotykinių romanų, detektyvų mėgėjus. Naujausia „Echo labirintų“ serijos knyga „Žalieji Išmos vandenys“ įtrauks į naujus Makso ir jo aštrialiežuvių bičiulių iš Slaptosios paieškos tarnybos nuotykius. Teks išsiaiškinti, kas ir kodėl Echo gyventojus vilioja į tamsius Churono upės vandenis. Ne nusiskandinti, o tiesiog užmigti upės dugne! Mirties Mantiją nešiojantis Maksas šįkart pats paklius į mirtiną pavojų ir taps jauku nematomai Žaliųjų vandenų pabaisai.

Jis papasakojo viename Sumonio uoste girdėjęs keistą legendą apie Žaliojo Vandens gyventoją, kuris begarsėmis dainomis užkerėdavo jūrų keliautojus. Seras Manga mano, kad ši būtybė turėjo kažkokią nuostabią dovaną, šiek tiek panašią į mūsų begarsę kalbą. Pastarąjį kartą Žaliojo Vandens gyventojas tose vietose buvo pasirodęs prieš kokius penkis šimtus metų, o vėliau kažkur dingo: mirė, užmigo ar tiesiog nuplaukė prie kito kranto... Niekas šios pabaisos neregėjo, bet seni Sumonio kapitonai mena, kad prieš jam „pasirodant“ įlankos vanduo iš tikrųjų pasidarydavo žalias, ir jų protėviai žinodavo ką daryti: likdavo namuose ir nekišdavo nosies į lauką – kartais begarsės šios būtybės dainos galėdavo įvilioti į vandenį net tuos, kurie stovėdavo ant žemės.

 

„Echo labirintų" seriją sudaro:
1. „Atėjūnas
2. „Amžinybės glėbyje“
3. „Paprasti stebuklingi daiktai“
4. „Tamsioji pusė“
5. „Žalieji Išmos vandenys“
6. „Saldieji Gravio sapnai“
7. „Ugurbado sugrįžimas“


Atsiliepimai

Jei jau norisi susipažinti su Echo pasauliu, verta atsiversti šį kuklų žalią tomelį. Nors po pirmųjų serijos knygų poligrafinė kokybė sumenko, istorija čia gilesnė, įdomesnė ir... Gal žmogiškesnė? Frajaus serija labai savotiška: po jos gyvenimo nuskriausto geraširdžio herojaus kauke slepiasi nemenkas niekšelis. Eilutė po eilutės autorė moko mėgautis „čekisto“ visagalybės ir nebaudžiamumo jausmu. Bet „Išmos vandenyse“ yra šio to daugiau, užtat ir skaitytina.

Aistė M 2024-04-18

Labai gražus ir savitas burtininkų pasaulis. Įtraukiančios istorijos, norisi skaityti knygą po knygos. Norėtųsi daugiau šios autorės, kuri slepiasi po vyrišku slapyvardžiu knygų.

Ieva T 2023-05-04
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos