Didysis Neitas. Laimingasis talismanas (6)
 • Didysis Neitas. Laimingasis talismanas (6)
 • Didysis Neitas. Laimingasis talismanas (6)
 • Knygos peržiūra
Formatas 14 x 21.5 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Lincoln Peirce
Išleidimo metai 2021
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 224
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris
Serija Didysis Neitas

Didysis Neitas. Laimingasis talismanas (6)

Autorius Lincoln Peirce
Dailininkas Lincoln Peirce
8,39 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Sėkmė? Kas? Neitas tokios nepažįsta. Pastaruoju metu jam SIAUBINGAI nesiseka. Per vieną dieną jį aprėkė bent trys mokytojai ir mokyklos direktorius, net baisu pagalvoti, kas dar blogesnio nutiks rytoj. Laimė, draugas davė talismaną, kuris TURĖTŲ pritraukti sėkmę. Gal pagaliau ir Neitui išauš laiminga diena?

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Lavėja humoro jausmas

- Skatinamas pasitikėjimas savimi – nors pagrindiniam veikėjui Neitui nesiseka beveik visose pamokose, tačiau jis turi puikų pasakotojo, dailininko ir humoristo talentą, tad kiekvienas skaitantis vaikas nejučia skatinamas atrasti tai, kas jam įdomu ir puikiai sekasi

- Skaitant komiksų elementų turinčias knygas, skatinamas vizualus mąstymas, be to, jas labai lengva ir smagu skaityti, tad jos ypač tinka sunkiau ar ne itin noriai skaitantiems vaikams

- Skaitant linksmus ir įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Neitui nelabai sekasi mokslai, bet jis mėgsta piešti, turi gerų draugų ir netgi groja roko grupėje. Atrodytų, viskas puiku, bet turbūt nėra kito mokinio, kuris taip dažnai pakliūtų į kokią nors bėdą. Gal išgelbės laimingas talismanas? Tai jau šeštoji knyga apie padūkėlį Neitą, tačiau seriją galima skaityti ir ne iš eilės – kiekviename pasakojime vis kiti smagūs šeštoko nuotykiai.

Linkolnas Persas (Lincoln Peirce) yra amerikiečių karikatūristas ir rašytojas, juokingųjų bestselerių apie didįjį Neitą, leidžiamų 25 šalyse, autorius, kūręs televizijos kanalams  „Cartoon Network“ ir „Nickelodeon“. L. Persas taip pat kuria komiksų seriją „Didysis Neitas“, kuri spausdinama daugiau kaip 250 JAV laikraščių ir kasdien skelbiama svetainėje www.gocomics.com/bignate.  Yra net programėlė „Big Nate: Comix by U!“, su kuria skaitytojai patys gali kurti komiksus. 

Kaip ir Neitas, L. Persas mėgsta komiksus, ledo ritulį ir traškučius su sūriu (ir negali pakęsti kačių, dailiojo čiuožimo bei kiaušinių salotų). Autorius gyvena su žmona ir dviem vaikais Portlande, Meino valstijoje. 


Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos