Vilkolakiukas Dolfas. Ežero pabaisa (13)
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16 x 22 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Hugo van Look
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 176
Vertimas Iš nyderlandų kalbos vertė Rima Dirsytė
Serija Vilkolakiukas Dolfas

Vilkolakiukas Dolfas. Ežero pabaisa (13)

Autorius Paul van Loon
Dailininkas Hugo van Look
8,79 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Smagu rasti ką nors netikėto. Štai Dolfas kibire atrado keistą padarą. Jis labai mielas. Ir turbūt pasiilgo namų. Dolfas tikrai padės jam pasiekti gimtąjį ežerą. Laukia puiki kelionė. Tik kodėl vis vaidenasi piktos geltonos akys ir grėsmingas murmėjimas?

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

- Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai ir skyriai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

- Ugdomas humoro jausmas;

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas;

- Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Nyderlandų rašytojas Paulas van Loonas (g. 1955 m.) yra itin populiarios knygų serijos apie vilkolakiuką Dolfą autorius, skaitytojų pamiltas ir už knygas „Siaubų autobusas“ bei „Tamsta Varlius“. Dolfas – mielas ir draugiškas berniukas, kuris lanko mokyklą ir gyvena su draugu Timiu ir jo tėvais. Būtų toks kaip ir visi berniukai, bet jis – tikras vilkolakiukas ir per kiekvieną pilnatį pavirsta baltu vilkiuku. Šioje istorijoje Dolfas tėčio parneštame lašišų kibire atranda keistą, nematytą ir labai mielą padarėlį. Išmintingasis senelis vilkolakis iškart atpažįsta, kad tai Škotijos mitinė būtybė selkis – tik labai mažytis. O jeigu jis toks mažas, vadinasi, jį būtinai reikia kuo greičiau sugrąžinti namo. Laukia labai įdomi kelionė. Smagiai Hugo van Looko iliustruota knygutė skirta jaunesniųjų klasių moksleiviams, bet patiks ir vyresniems skaitytojams.

Paulas van Loonas (tikras vardas Stephen Paul Lambert Mary Elizabeth van Loon) – vaikų rašytojas iš Nyderlandų. Daugiausia rašo siaubo istorijas mažiesiems skaitytojams. Būdamas jaunas skaitė H.P. Lovecrafto pasakojimus ir jautė, kad vaikams rašoma nepakankamai daug gerų siaubo knygų. Jis kuria jau virš 25 metų ir parašė daugiau kaip 100 knygų. Pagal jo darbus yra sukurti 3 filmai ir 2 televizijos serialai. Paulo knygos parduodamos ne tik Nyderlanduose, bet ir Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Estijoje, Latvijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Japonijoje ir, žinoma, Lietuvoje.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos