Puiki dovana kūrybiškiems – kitokia meno enciklopedija!

Kiekvieno mūsų viduje, nesvarbu, dideli ar maži esame, slypi kūrėjas. Kuria piešinius, istorijas, eilėraščius, dainas, o gal pasiteisinimus. Vienų vidiniai kūrėjai aktyviai pluša, kiti – tingiai ir žiemiškai miega. Kartais tereikia vieno paskatinimojo žodžio, šypsenos, žvilgsnio arba knygos, kurios puslapiuose gyvena garsiausių pasaulio menininkų istorijos, kūrinių reprodukcijos ir praktinės užduotys, kad vidinis kūrėjas pabustų ir įkvėpimas grįžtų. 

Prekybos tinklus ši knyga pasieks gruodžio pradžioje. Užsisakykite dabar www.niekorimto.lt, gaukite pirmieji ir PIRMYN Į MENĄ!

Apie autorę

Susie Brooks (UK) jau daugiau nei dešimtmetį kuria ir redaguoja vaikų negrožinę literatūrą. Taip pat, pati turėdama meninį išsilavinimą, S. Brooks organizuoja ir veda kūrybinius užsiėmimus vaikams. 


Populiariausioje jos knygoje „Nerk į meną“ (angl. Get into art) kruopščiai atrinkta ir įdomiai pateikta informacija apie visų laikų žymiausius pasaulio dailininkus, tokius kaip Mikelandželas, Leonardas da Vinčis, Vinsentas van Gogas, Renė Magritas, Andis Vorholas ir kiti. Meno enciklopedija išsiskiria tuo, kad kiekvieną trumpą teorinę dalį lydi kūrybiškumą skatinanti ir išsamiai paaiškinta užduotis. Viso jų net 48! 

 

Keturios knygos – vienoje!

„Nerk į meną“ yra sudaryta iš keturių autorės  S. Brooks knygų, virtusių keturiais dideliais skyriais šioje. Kiekviename iš šių skyrių sužinosite apie žymiausius kūrinius ir kūrėjus šia tema, susipažinsite su skirtingų laikotarpių stiliais. Įgytas žinias pritaikyti praktiškai leis net 48 kūrybinės užduotys!

Viskas, ką matai, gali tapti meno kūriniu. Tiesiog pažiūrėk į pasaulį aplink! Vieni menininkai kuria norėdami įamžinti žmones arba iliustruoti pasakojimą. Kiti fiksuoja jausmus arba veiksmus, arba tai, ką mato tiesiai priešais save. Puiku yra tai, kad menininkas gali įpūsti objektams gyvybės daugybe būdų.

Pažvelk, kaip žmonės, gyvūnai, vietos ir istorijos įkvėpė žymius menininkus, o tada leisk jiems įkvėpti tave! Kiekvienas šios knygos puslapis supažindins su konkrečiu meno kūriniu ir jį sukūrusiu žmogumi. Po kiekvienu atlanku rasi užduotį, įkvėptą to meno kūrinio. Jo tiksliai kopijuoti nebūtina – juk visas smagumas yra atrasti savo idėjas!