Gražiausios Mamulės Mū ir Varnos istorijos
Formatas 25.6 x 19.8 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Sven Nordqvist
Išleidimo metai 2021
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 124
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Raimonda Jonkutė
Serija Mamulė Mū

Gražiausios Mamulės Mū ir Varnos istorijos

Autorius Jujja Wieslander
Dailininkas Sven Nordqvist
13,49 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Sveiki atvykę į Mamulės Mū ir Varnos pasaulį!

Čia kiekviena diena – kaip šventė, kupina nuotykių, juoko, išdaigų ir linksmybių. Ar kada nors teko regėti karvę, besiropščiančią į medį? O važiuojančią dviračiu? Mamulė Mū – fantastiškai šauni karvė, sugebanti ne tik karstytis šakomis ir minti pedalus, bet ir nebijanti čiuožykla į vandenį nučiuožti ar išplaukti drauge su Varna valtimi pažuvauti. Mamulės Mū niekas nesustabdys, net nuolat niurzganti atsarguolė geriausia jos draugė Varna!

Labiausiai skaitytojų pamiltų istorijų rinkinyje „Gražiausios Mamulės Mū ir Varnos istorijos“ – dešimt linksmų ir nuotaikingai iliustruotų pasakojimų apie pašėlusias draugužes Mamulę Mū ir Varną bei jų nuotykius, šmaikščius ginčus ir nesibaigiančius žaidimus. Mažiesiems skaitytojams skirtos istorijos šiltu humoru sužavės visą šeimą.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

• Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Žymaus švedų dailininko Sveno Nordqvisto ir rašytojos Jujja'os Wieslander duetas pasauliui padovanojo jau ne vieną švelnaus humoro ir pašėlusių nuotykių kupiną istoriją apie Mamulę Mū – drąsiausią ir linksmiausią pasaulyje karvę, kuriai nė motais jokios kliūtys. Savo pokštais ir išdaigomis Mamulė Mū ir jos draugė Varna džiugina daugiau nei trisdešimties pasaulio šalių vaikus, taip pat yra gerai pažįstamos ir mylimos Lietuvoje.


Atsiliepimai

Mėgstamiausios 3,5 metų dukrytės istorijos. Prašo skaityti ir prieš pietų miegą, ir vakare. Puikios iliustracijos, kurias galima žiūrinėti ir nagrinėti atskirai nuo teksto. Istorijos paprastos, bet tuo pačiu pamokančios.

Lolita S 2023-08-28

Talentingai parašytas tekstas, tiesiog neįmanoma perskaityti be intonacijos ar nepakeitus balso

Aušra K 2023-03-16

Apie Mamulės Mū ir jos draugės Varnos nuotykius su sūnumis (4 ir 7 m.) skaitome jau keletą metų ir vis dar mėgaujamės. Istorijos yra be galo nuotaikingos, skaitydama vaikams stengiuosi perteikti Mamulės Mū ir Varnos charakterius. Išties labai talentingai parašytos bei iliustruostos istorijos - įtraukia ir dvelkia jaukumu. Knyga "Gražiausios Mamulės Mū ir Varnos istorijos" yra ypatingai graži, ją malonu vartyti ir skaityti.

Ingrida I 2022-11-12

Puikios istorijos. Vaikai juokėsi balsu, paveiksliukai nuotaikingi, istorijos labai smagios. Patiko ne tik vaikams, bet ir tevams :)

Lina P 2022-11-09

Tai istorijos, kurios sužavi labai greitai ne tik mažuosius, bet ir tėvus. Įkvepia išdrįsti išbandyti kažką naujo, nebijoti klysti ar būti kitokiu. Tai tikrai vertos dėmesio istorijos. Iliustracijos puikiai dera su tekstu, nes jose nestinga humoro, šmaikštumo ir geros nuotaikos. Ši knyga yra labai mylima, nes beveik kas vakara girdžiu ta pątį “ Mamyte, skaitysime Mamulė Mū…”. Kas kartu?☺️♥️<br />

Odeta Ž 2022-10-20

Smagios istorijos apie drąsią ir smalsią karvę, bei jos bambeklę draugę varną. Dukrai labai patinka!

Indrė P 2022-10-09
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos