Tylenio kepyklėlė
 • Tylenio kepyklėlė
 • Tylenio kepyklėlė
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 21,4 x 30,3 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Paolo Proietti
Išleidimo metai 2021
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 26
Vertimas Iš italų kalbos vertė Laura Vilkaitė

Tylenio kepyklėlė

Dailininkas Paolo Proietti
7,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Buvo kartą labai triukšmingas miestas, kurio gatvėmis be perstojo zvimbė mašinos, o jo gyventojai visuomet buvo užsiėmę. Tame mieste aidėjo milijonai žodžių, tačiau niekas nieko nežinojo apie svajones.

Vieną rytą pagrindinėje miesto aikštėje duris atvėrė TYLENIO KEPYKLĖLĖ, kviečianti pasislėpti nuo pilko dangaus ir nuotaikų audrų. Prie jos driekėsi eilės – pono Tylenio paruošti skanumynai turėjo galią palikti be žado kiekvieną jų paragavusį. Vos kelioms minutėms. Akimirkai.

Jis žinojo ypatingą ingredientą.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

• Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Pilkame mieste aidint milijonams žodžių ir zujant mašinoms, pritrūksta vietos svajonėms ir akimirkos džiugesiui. Tačiau pagrindinėje miesto aikštėje duris atvėrusi TYLENIO KEPYKLĖLĖ dangišku gardumynų skoniu miesto gyventojus palieka be žado ir priverčia minutėlei sustoti. Ši subtiliai iliustruota istorija įspūdį paliks ne tik vaikams, ji visą šeimą pakvies atsikvėpti ir išgirsti tylos skambesį.

Rosa Tiziana Bruno – italų rašytoja, mokytoja ir sociologė. Rašytojos kelią ji pradėjo knyga apie švietimo sociologiją, tačiau vėliau ėmė kurti pasakas vaikams, įvertintas tarptautiniais literatūros apdovanojimais. Vienas iš jų – 2017 m. Los Andžele pelnytas Tarptautinis Rašytojo Apdovanojimas. Rosa Tiziana Bruno taip pat tiria pasakų pritaikymo vaikų edukacijos procese strategijas ir metodus.

Paolo Proietti – italų dailininkas, savo aistrą piešimui atradęs ir ugdęs nuo mažens. Iliustruoti vaikams pradėjo tik išbandęs įvairias piešimo technikas. Pirmąją iliustruotą knygą Paolo Proietti išleido 2015 m. ir po metų laimėjo tarptautinį „Scarpetta d’Oro“ prizą už iliustracijas 0–6 metų vaikams.


Atsiliepimai

Nuostbaus grožio knyga, tinkanti tiek sakityti mažiesiems prieš miegą, tiek mokytis skaityti pirmuosius žodžius. Knygos piešiniai ir menininko šedevrai, ne per daug spalvota, bet turi pastelinių spalvų, ne perkrauta tekstu.

Egle B 2023-12-07

labai gražiai iliustruota istorija.

Renata K 2022-11-24
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos