Leidykla „Nieko rimto“ Vilniaus Knygų mugėje: ką patirti būtina!

Leidykla „Nieko rimto“ Vilniaus Knygų mugėje: ką patirti būtina!

Po dviejų metų pertraukos didžiausia ir laukiamiausia visų skaitančiųjų metų šventė sugrįžta! Vasario 24-27 dienomis nuoširdžiausiai kviečiame į „Vilniaus knygų mugę“, kur po ilgo laiko pagaliau (!) galėsime susitikti gyvai, pasikalbėti apie knygas, pasidalinti įspūdžiais apie geriausias skaitytas, blogiausias skaitytas, labiausiai sujaudinusias ir mintimis nuskraidinusias toliausiai. Ir, žinoma, gauti šilčiausias rekomendacijas iš tų, kurie gyvena knygomis. O tam, kad Mugė atneštų tik geriausius prisiminimus, raginame ir rekomenduojame pasiruošti šventei kaip reikiant! Taigi, apie tai, kaip pasitiksime jus šiais metais.

Leidyklos stendai

Mugėje jūsų lauks net du leidyklos stendai: mus rasite ir didžiojoje (grožinės ir specializuotos literatūros) salėje, ir jaunųjų skaitytojų salėje! Stenduose dirbs visi (taip, VISI!) leidyklos darbuotojai, net virpantys iš nekantrumo pagaliau susitikti.

Susipažinkite pirmieji!

Tiesiai į „Vilniaus knygų mugę“ atkeliauja visas būrys knygų naujienų, kurias paimti į rankas galėsite patys pirmieji! Štai kelios jų:

Kęstučio Kasparavičiaus „Žvaigždžių paukštis“

Vieną labai ankstų rytą gatvelėje pasirodė ypatingas paukštis milžiniškas, spalvingas, žėrintis ir mirguliuojantis, tarsi atklydęs tiesiai iš žvaigždžių. Ką jis paliko miesto gyventojams?

.

Herman Melville „Mobis Dikas, arba banginis“

Vienas didingiausių ir įspūdingiausių pasaulio literatūros klasikos kūrinių apie žmogaus prigimtį, drąsą, keršto troškimą ir žūtbūtinę kovą. O gal, visgi, kapitonas Ahabas kovojo visai ne su banginiu? 

.

Eglės Ramoškaitės „Draugystė mainais“

Jeigu sekate leidyklos gyvenimą, ko gero jau esate susipažinę su rašytoja Egle Ramoškaite — mūsų komandos dalimi, kuri, atrodo, net miega apsiklojusi knygomis. Naujausia jos knyga paskatins susimąstyti, kas yra draugystė? Gal tai darbas? O gal... paprasčiausi mainai?

.

Ignės Zarambaitės „Debesėlis“

Ar žinojote, kad į Ignės Zarambaitės kambarį pro langą nuolat atskrisdavo tikrų tikriausias balandis? Vaikštinėdavo po kambarį ir dėbsodavo į ją tarsi kažko laukdamas. Ir pagaliau sulaukė! Naujausioje Ignės Zarambaitės ir iliustruotojos Gretos Alice knygoje laukia debesys ir debesėliai, apvertę Aisčio pasaulį aukštyn kojomis!

.

Sven Nordqvist knygos

Skaitytojų pačių mylimiausių knygų apie Petsoną ir katinėlį Findusą būrį ką tik papildė ir receptų knyga! O ar žinote, kiek iš viso šauniosios komandos istorijų yra išleista Lietuvoje? Ar tikrai visas turite? O gal kažkuri ėmė ir prapuolė, kaip kad mažas būdamas Findusas?

.

Su kitomis specialiomis Mugės naujienomis galite susipažinti čia: https://www.niekorimto.lt/greitai-pasirodys

Diskusijos, susitikimai ir kiti susibūrimai

Kiekvieną Mugės dieną jūsų laukia susitikimai su mylimiausiais rašytojais ir dailininkais, įvairios dirbtuvėlės leidyklos stende jaunųjų skaitytojų salėje, kurių metu tiek mažieji, tiek ir vyresnieji papildys savo įspūdžių skryneles nuostabiausiomis patirtimis!

Renginiai

02.26 d. 16.00 val. (Jaunųjų skaitytojų scenoje) Ignė Zarambaitė ir Greta Alice pristatys naujausią dueto knygą „Debesėlis“.

02.27 d. 11.00 val. (Konferencijų salėje 5.3) Eglė Ramoškaitė, Ignė Zarambaitė, Neringa Vaitkutė ir Greta Alice diskutuos tema „Ką slepia knygų siužetai? Temos ir žinutės knygose jaunesniems skaitytojams“.

02.27 d. 13.00 val. (Konferencijų salėje 5.5) vaikų ir paauglių skaitybos specialistė Eglė Baliutavičiūtė kalbėsis su rašytoja Egle Ramoškaite apie tiesiai į Mugę atkeliaujančią jos knygą „Draugystė mainais“.

Susitikimai ir dirbtuvės leidyklos stende jaunųjų skaitytojų salėje (4.09)

Ketvirtadienis

13.00 val. Susitikimas su gamtinininku ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi.

14.00 val. Kūrybinės dirbtuvės pagal knygą „Keistuoliai“ su rašytoja Gaja Guna Ekle.

Penktadienis

13.00 val. Kūrybinės dirbtuvės su rašytoja Alvile Rimaite „Kukū iš pašto dėžutės. Susikurk sau draugą!“

14.00 val. Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku.

15.00 val. Kūrybinės dirbtuvės pagal knygą „Keistuoliai“ su rašytoja Gaja Guna Ekle.

16.00 val. Susitikimas su gamtinininku ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi.

Šeštadienis

10.00 val. Žurnalo „Laimiukas“ kūrybinės dirbtuvės su Virgiu Šidlausku ir Kornelija Žalpyte.

11.00 val. Susitikimas su rašytoja Neringa Vaitkute.

12.00 val. Kūrybinės dirbtuvės su rašytoja Alvile Rimaite „Kukū iš pašto dėžutės. Kuriame knygos dioramą!“

13.00 val. Kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Gyva linija“ su dailininke Sigute Ach.

14.00 val. Susitikimas su gamtos fotografu ir rašytoju Mariumi Čepuliu.

17.00 val. Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite ir dailininke Greta Alice.

Sekmadienis

10.00 val. Lėėėtas kūrybinis rytas su panduku Bambuku ir jo kūrėjais Benu Bėrantu ir Vilija Kvieskaite.

11.00 val. Kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Gyva linija“ su dailininke Sigute Ach.

12.00 val. Susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite ir dailininke Greta Alice.

13.00 val. Susitikimas su rašytoja Neringa Vaitkute.

14.00 val. Susitikimas su rašytoja Egle Ramoškaite.

15.00 val. Susitikimas su gamtos fotografu ir rašytoju Mariumi Čepuliu.

Specialios mugės kainos

Čia net kelios šventiškos žinios. „Knygų mugės“ metu jūsų lauks dar mažesnės kainos nei mūsų internetinėje svetainėje www.niekorimto.lt. Atsivešime gausų būrį knygų su defektais ir tokių, kurių likę vos keli vienetai (ir kurias dar galite spėti įsigyti!). Taip pat jūsų lauks ir kiti specialūs Mugės pasiūlymai. 

Iki labai labai greit ir gražiausios visiems šventės!