Liūtės daina. Alana. Deivės ranka (2)
 • Liūtės daina. Alana. Deivės ranka (2)
 • Liūtės daina. Alana. Deivės ranka (2)
 • Knygos peržiūra
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 208
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis
Viršelio dailininkas Paulius Uziela

Liūtės daina. Alana. Deivės ranka (2)

Autorius Tamora Pierce
Viršelio dailininkas Paulius Uziela
8,79 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

– Princas Džonatanas pasirinko tave savo ginklaneše žinodamas, kad esi mergaitė, – atsiliepė Deivė. – Sužinojai, kad už Trebondo ribų egzistuoja platus pasaulis. Moki jodinėti; gali šaudyti iš lanko; gali kovoti peiliu, kardu ir ietimi. Gebi skaityti žemėlapius. Sugebi rašyti ir kalbėti dviem ne savo kalbomis; gali pagydyti sergantį. Manau, kad turi pati atsakyti į savo klausimą – ar tai, ką darei, buvo verta?

Alana gūžtelėjo pečiais.

– Dabar verta. Nebus, jei neišlaikysiu išbandymų.

Kad įgyvendintų svajonę tapti ritere, Alana jau ne vienerius metus apsimetinėja berniuku ir mokosi riterių mokykloje, kur treniruojasi ir kaunasi su kitais jaunuoliais – ir tai jai puikiai sekasi. Tapusi paties karalystės princo ginklaneše, Alana tampa atsakinga už savo geriausio draugo ir valdovo įpėdinio gyvybę. Pasirodo, princui Džonatanui iš tiesų gresia pavojus. Tačiau tam, kad apsaugotų karalystę ir taptų tikra ritere, Alanai teks įveikti ne tik klastingą priešą, bet ir savo pačios baimes. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Amerikiečių rašytojos Tamoros Pierce (g. 1954 m.) fantastinė nuotykių serija „Liūtės daina“  tapo tikra žanro klasika, o pirmąją knygą „Alana“ jau pamėgo Lietuvos skaitytojai. Skaitydami apie sumanią drąsuolę Alaną, pasiryžusią apsimesti berniuku, kad patektų į riterių mokyklą ir taip įgyvendintų savo svajonę bei atskleistų daugybę netikėtų talentų, užaugo jau ne viena paauglių karta.

„Deivės ranka“ – tai antroji keturių knygų nuotykių serijos „Liūtės daina“ dalis. Šioje knygoje Alana – jau patyrusi ginklanešė ir stipri kovotoja. Tačiau, kad išsipildytų svajonė tapti tikra ritere, merginai teks atlaikyti ne vieną išbandymą. Istorijos apie narsią ir sumanią mergaitę, pasiryžusią tapti kovotoja, skirtos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunesniems paaugliams, tačiau sudomins ir kur kas vyresnius skaitytojus. 


Atsiliepimai

pirkau mokiklos knygu mugeje labai patiko negalejau atsitraukti

teja 2024-02-02

Puiki knyga, rekomenduoju! Viena iš mėgstamiausių. Tik ima liūdesys žinant, kad pati 1 - oji knyga išleista 2017 ,o antra 2021, tai reiškia, kad trečia išleista ir išversta knyga bus greitai tikrai negreitai .. Nors ir labai norėtųsi skaityti ją jau bent po metų. Ką gi teks palūkėt...

Jaunoji knygų griaužikė 2021-06-22

Labai įtraukianti knyga.Manau labiau tinka paaugliams, bet suaugusius irgi įtrauktų. (man pačiai 13 metų) Autorė labai gerai apibūdina vietas ir veiksmo laiką. Knygą perskaičiau per vieną vakarą. Labai patikau siūlau perskaityti 1 ir 2 dalį.

Elzė Lenardaitė 2021-04-14
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Noras

  8,79 €
  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos