Beverlė, čia
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 204
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė

Beverlė, čia

Autorius Kate DiCamillo
8,99 €
8,09 €
ir sutaupykite 0,90 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Beverlei keturiolika ir ji nusprendė pradėti savo gyvenimą iš naujo – mažame miestelyje prie vandenyno. Ji nori būti nepriklausoma ir nesirūpinti aplinkinių problemomis. Beverlei visai nereikia kitų žmonių – juk pati visą gyvenimą irgi nesijautė kam nors svarbi. Ji nenori niekam šypsotis ir visai netrokšta, kad kas nors jos lauktų ar ilgėtųsi. Tačiau pamažu ima susidraugauti su miestelio gyventojais. Galbūt iš tiesų esame kur kas svarbesni vieni kitiems, negu kartais norisi sau pripažinti.

Ji buvo mergaitė, kuri troško, kad viskas būtų kitaip, nei yra.

Ji buvo mergaitė, kuri norėjo, kad viskas būtų kitaip, nei yra dabar.

Keturiolikmetė Beverlė vaikystėje ne kartą bėgo iš namų, bet šį sykį viskas kitaip. Ji nusprendė tiesiog išvažiuoti ir pradėti gyvenimą iš naujo. Atvykusi į kitą miestelį, mergina greitai susiranda darbą ir apsistoja pas geraširdę moterį. Netrukus ima aiškėti, kad vis dėlto ji reikalinga šalia esantiems žmonėms – kaip ir šie jai.

Lietuvos skaitytojams Beverlė jau pažįstama iš kitų Kate DiCamillo knygų „Reimė“ bei „Luizianos kelias namo“. Autorė sukūrė po atskirą pasakojimą apie visas tris geriausias drauges – Reimę, Luizianą ir Beverlę.

JAV vaikų rašytojos Kate DiCamillo (g. 1964 m.) knygos susilaukė tarptautinio pripažinimo ir yra išverstos į daugybę kalbų, autorė net du kartus apdovanota Newbery medaliu, jai skirtas garbingas jaunimo literatūros ambasadorės titulas. 

Knyga ekspertų buvo įtraukta į ilgąjį geriausių 2023 m. verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Daugiau informacijos čia.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos