Brolija. Atstumtieji
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2022
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 400
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė
Serija Brolija

Brolija. Atstumtieji (1)

Autorius John Flanagan
9,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Skandija – karinga šalis. Čia vertinama jėga, ištvermė ir gebėjimas bendradarbiauti. Būti geru kariu – didelė garbė. 

Kaip skandai tampa kariais? Šešiolikos sulaukę jaunuoliai suskirstomi į komandas, vadinamas brolijomis. Tris mėnesius jie turės kartu gyventi, sunkiai treniruotis ir mokytis laivybos, mūšio taktikos, kautis ginklais ir dirbti išvien. Brolijos turi ne tik atlaikyti sunkius išbandymus, bet ir rungtyniauti tarpusavyje. Laimėti gali tik viena.

Halas – pusiau skandas, pusiau araluenietis. Dėl savo kilmės jis dažnai nuvertinamas ir pašiepiamas. Nesvarbu, kad turi įgimtą talentą laivybai ir yra puikus išradėjas. Kiti jo brolijos nariai – tokie patys atstumtieji, kurių niekas nenorėjo savo komandose. Tačiau jie drąsūs, protingi, išradingi ir žino, ko siekia. Vaikinams teks sutelkti visas jėgas ir sumanumą, kad įrodytų, ko iš tiesų verti.

Šiandien jie – atstumtieji. Tačiau galbūt rytoj taps didvyriais.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

- Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug;

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Australų rašytojas Johnas Flanaganas (g. 1944 m.) lietuvių ir viso pasaulio skaitytojams pažįstamas iš nuotykių knygų „Žvalgo mokinys“. Serijoje „Brolija“ veiksmas persikelia į atšiauriąją Skandiją, kur kiekvienas, norintis išlikti, visų pirma turi būti geras karys. Tokiu tapti siekia ir šešiolikmetis Helas. Prieš savo valią paskirtas brolijos vadu, jis kartu su komandos nariais turės įveikti visus išmėginimus ir jėga, narsa ir sumanumu įrodyti, kad yra verti tapti tikrais skandų kariais. O kur dar piratai, besigviešiantys į vado Erako valdomos Skandijos sostinės turtus...

Brolijos nariai – personažai, su kuriais nesunku susitapatinti 9–14 metų amžiaus ir net kur kas vyresniam knygos skaitytojui. Žvelgiant giliau – šioje knygoje nagrinėjami santykiai tarp tėvų ir sūnų bei brolijos narių, lavinami tarpasmeniniai įgūdžiai, gebėjimas bendradarbiauti, laikytis duoto žodžio, aukštinamas darbštumas, narsa, išradingumas ir ištikimybė.

Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!


Atsiliepimai

Labai gera knyga.

Erikas 2022-09-27

Tikrai buvo verta skaityti. Patariu nusipirkti.

Karolis 2018-12-09
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos