• Akcija
Žvalgo mokinio priešistorė. Gorlano turnyras
Formatas 14 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Viršelio dailininkas Jeremy Reston
Išleidimo metai 2018
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 344
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė
Serija Žvalgo mokinys
URL http://www.rangersapprentice.com.au/

Žvalgo mokinys. Priešistorė. 1 knyga: Gorlano turnyras

Autorius John Flanagan
Dailininkas Viršelio dailininkas Jeremy Reston
5,39 €
8,99 €
40 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 5

Kiekis

Aprašymas

Holtas kilstelėjo antakius.

– Turėtų būti nelengva.

Bobas pakreipęs galvą pažiūrėjo į jį.

Ir yra nelengva, – pritarė. – Todėl ir esate žvalgai.

Kas yra sumaniausi, atkakliausi, taikliausi, moka geriausiai slapstytis ir sėlinti, yra pavojingiausi nusikaltėlių priešai ir ištikimiausi Aralueno karaliaus pagalbininkai? 

Atsakymas paprastas: žvalgai. 

O ką jie veikė tais laikais, kai žiaurusis baronas Morgaratas kėsinosi užimti karalystės sostą ir sunaikinti žvalgų organizaciją? Kaip Holtas iš svetimšalio atvykėlio tapo tikra legenda?

Beskaitant išaiškės daugybė paslapčių.

Tai pirmoji australų rašytojo Johno Flanagano knygų apie žvalgo mokinio priešistorę dalis. Šiose knygose pasakojama apie legendinio žvalgo Holto jaunystę ir patirtus nuotykius. Žvalgo mokinio priešistorės knygas geriausia skaityti jau bent šiek tiek susipažinus su herojais, apie kuriuos pasakojama „Žvalgo mokinio“ serijos knygose, tačiau šias knygas galima skaityti ir kaip atskirus nuotykių kūrinius.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

- Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug;

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Istorijos apie žvalgus ne tik mėgiamos skaitytojų visame pasaulyje, bet ir susilaukė daug literatūrinių apdovanojimų. Rašytojas ėmėsi kurti pasakojimus apie žvalgo mokinį Vilį siekdamas, kad jo paties tuo metu dešimtmetis sūnus susidomėtų skaitymu. Nuotykių, humoro ir gražaus mokytojo ir mokinio bendravimo pilnos istorijos sužavėjo ne tik sūnų, bet ir viso pasaulio paauglius – „Žvalgo mokinys“ ne veltui yra viena populiariausių nuotykių romanų serijų.

Su knygų herojais lengva tapatintis 9–14 (o ir kur kas vyresniems) skaitytojams, jų nuotykiai įtraukia, o sprendžiamos problemos aktualios visais laikais. Knygose greta nuotykių ir lengvo humoro netiesiogiai aukštinamos tokios vertybės, kaip draugystė, ištikimybė, žodžio laikymasis, sąžiningumas, teisingumas, drąsa, noras mokytis ir tobulėti, gebėjimas rasti sprendimus net sunkiausiose situacijose. 


Atsiliepimai

Nuostabi knyga!

I 2022-06-03

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos