Geležinės širdies Violeta
Viršelis kietas
Dailininkas Iacopo Bruno
Skirta nuo 11 metų
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė

Geležinės širdies Violeta

Autorius Kelly Barnhill
Dailininkas Iacopo Bruno
12,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Daugelyje istorijų princesės yra nuostabaus grožio, drakonai – siaubingi, o pasakos – nepavojingos. Ši istorija ne tokia kaip kitos.

Princesė Violeta – visai negraži. Ji taip pat pašėlusiai narsi ir labai – gal net pernelyg – sumani. Ir dar ji labai mėgsta skaityti ir kurti pasakas. Sykį kartu su geriausiu draugu Demetrijumi Violeta atranda slaptą kambarį, o jame – ypatingą knygą. Uždraustą knygą. Joje rašoma apie pabaisą, įkalintą jų pasaulyje. Negali būti, kad tas pasakojimas – tiesa. Ar bent ne visai tiesa. Tačiau ima dėtis keisti dalykai. Visai gali būti, kad Violeta, Demetrijus ir senutėlis randuotas drakonas padės siaubūnui pavergti pasaulį... o gal kaip tik išsiaiškins, kaip jį nugalėti. Viskas priklauso nuo to, kaip papasakosi šią istoriją. Juk istorijos pačios kuria savo taisykles.

Tai pasakojimas apie princesę, nepanašią į visas kitas princeses. Taip pat tai istorija apie paskutinį drakoną, mirtinai bijantį savo paties atvaizdo. Bet visų pirma tai pasakojimas apie istorijų galią ir apie tai, kaip viena pasaka pakeitė visą karalystę.

Skaitykite ir kitas Niuberio medalio prizininkės Kelly Barnhill knygas:

Raganos sūnus

Mergaitė, atsigėrusi mėnulio

Beveik tikra Džeko istorija

Kuo ši knyga naudinga:

- Lavinama vaizduotė

- Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas

- Lavinama empatija

- Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Violeta visai nepanaši į dailutes gražiaplaukes princeses iš pasakų. Ji niekada nebuvo nei simpatiškas, nei klusnus vaikas. Kai kas karalystėje netgi šnibždasi, kad Violeta – ne visai tikra princesė. Tačiau už skirtingų spalvų akių, randų, spuogų ir neiššukuojamai susišiaušusių plaukų slypi drakoniškai narsi širdis ir nenugalimas stebuklų troškimas. Princesės Violetos laukia nuotykiai, nulemsiantys visą karalystės likimą.

Amerikiečių rašytoja Kelly Barnhill (g. 1973 m.) Lietuvos skaitytojams pažįstama iš maginės fantastikos romanų „Raganos sūnus“, „Beveik tikra Džeko istorija“ bei „Mergaitė, atsigėrusi mėnulio“. Už pastarąją knygą rašytoja 2017-aisiais metais apdovanota Niuberio medaliu. Burtų, nuotykių, paslapčių ir stebuklų kupini K. Barnhill kūriniai skirti visiems skaitytojams nuo dešimties metų iki begalybės.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos