• Akcija
Kartografo Kronikos. Už žemėlapio ribų (4)
Formatas 13.7 x 20.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Viršelio dailininkas Jeremy Reston
Išleidimo metai 2019
Skirta nuo 11 metų
ISBN 978-609-441-553-1
Puslapių skaičius 296
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė

Kartografo Kronikos. Už žemėlapio ribų (4)

Autorius A. L. Tait
Dailininkas Viršelio dailininkas Jeremy Reston
7,03 €
8,79 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Kvinas niekada neįsivaizdavo, kad ateis toks laikas, kai jis užsimanys palikti savo namus ir šeimą ir iškeliauti į nežinomybę. Tačiau, regis, Zeinas buvo teisus – kaip, beje, visada – sakydamas, kad nuo dabar Kvino gyvenimas jau nebebus toks, koks buvo anksčiau.

Lenktynės aplink pasaulį baigėsi, Kvinas grįžo namo ir perpiešinėja paties sudarytą pasaulio žemėlapį. Atrodo, pagaliau galės ramiai gyventi, tačiau... to nebetrokšta. Regis, nuotykiai ir nepažinti kraštai patys kviečia Kviną. O kai nedraugiškos kaimyninės šalies karalius, sužinojęs apie neįtikėtinus Kvino talentus ir ypatingą atmintį, nusprendžia jaunąjį kartografą pagrobti, savuose namuose jam tampa nebesaugu. Kur geriausia slėptis nuo persekiotojų, jei ne ten, kur niekas kitas dar nebuvo įkėlęs kojos?

Skaitytojų pamėgti talentingojo kartografo Kvino, turinčio neįtikėtiną atmintį, nuotykiai tęsiasi toliau. Nors metus trukusios lenktynės aplink pasaulį baigėsi, toli gražu ne visi kraštai ištyrinėti. Juk kažkas dar turi būti ir už žemėlapio ribų – kaip tik ten ir išsiruošia Kvinas kartu su nauja komanda.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Ketvirtojoje australų rašytojos A. L. Tait serijos „Kartografo kronikos“ knygoje apstu nuotykių, pavojų, kovų, aukštinama drąsa, draugystė ir sąžiningumas.

Su knygų herojais lengva tapatintis 9–14 metų skaitytojams –  nuotykiai įtraukia, o personažų sprendžiamos problemos aktualios visais laikais. Knygose greta nuotykių ir lengvo humoro netiesiogiai aukštinamos tokios vertybės, kaip draugystė, ištikimybė, žodžio laikymasis, sąžiningumas, teisingumas, drąsa, noras mokytis ir tobulėti, gebėjimas rasti sprendimus net sunkiausiose situacijose.


Atsiliepimai

Puiki knygų serija. Nors parašyta vaikams, bet tinka ir jaunos sielos suaugusiems

Agnė 2019-02-17

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos