• Akcija
Krabatas, arba treji metai užburtame malūne
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Viršelio iliustracija, Nathie Block
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 256
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Krabatas, arba treji metai užburtame malūne

Dailininkas Viršelio iliustracija, Nathie Block
7,03 €
8,79 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Aš pažymiu tave, broli,

Medinio kryžiaus anglim –

Pažymiu tave

Slaptos brolijos

Ženklu.

Kai keturiolikmetis Krabatas susapnavo vienuolika varnų, kviečiančių atvykti į Švarckolmo malūną mokytis burtų, tiesiog apsivertė ant kito šono ir miegojo toliau. Maža ko prisisapnuoja.

Bet kai sapnas vis nesiliovė kartotis, jis nusprendė nuvykti į tą malūną ir pasižiūrėti.

Kad čia reikia sunkiai plūktis dienomis ir naktimis, o meistras per pamokas paverčia juos varnais – nieko baisaus. Kad kiti mokiniai atrodo įsibauginę ir nenori pasakoti, kas iš tiesų vyksta malūne, irgi nieko tokio. 

Bet čia iš tiesų dedasi keisti dalykai. Be galo keisti. Krabatas pasiryžta visas užburto malūno paslaptis išsiaiškinti – net jei tai būtų gyvybės ar mirties klausimas.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Skaitant fantastines knygas, lavėja vaizduotė, kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Įtraukiantis knygos siužetas apie burtus ir paslaptis paskatins domėtis senovės legendomis, pasakojimais ir mitais

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

- Knyga įtraukta į mokyklos literatūros programą (rekomenduojama 8 klasei), tad bus ne tik dėmesį prikaustantis skaitinys, bet ir per pamokas bus kuo pasigirti!

Šiurpioje istorijoje apie užburtą malūną ir jame įkalintus burtininko mokinius dera senovės legendos, paslaptingi sapnai, pavojingos užduotys, sunkus darbas ir tarp mokinių tvyranti įtampa – nė vienas nežino, kuriuo bendramoksliu gali pasitikėti. Ne veltui ši paaugliams skirta Otfriedo Preußlerio knyga laikoma vokiečių vaikų rašytojo kūrybos viršūne.

Norėdami pažiūrėti rašytojos Eglės Ramoškaitės video apžvalgą apie knygą spauskite čia.


Atsiliepimai

Knyga buvo įtraukianti, puikiai tinka skaityti rudenį, kai lauke žvarbu bei lietinga.<br /> Pati istorija yra labai unikali bei šiurpi, man labai patiko jos paslaptingumas.<br /> Vienintelis dalykas ko man pritrūko, tai išsamesnės pabaigos. Veikėjai taip ilgai ruošėsi meistro " iššūkiui ", o pabaigoje viskas nusakoma vos keliais sakiniais, jautėsi lyg knyga būtu neišbaigta. <br /> Rekomenduoju fantastikos bei thrilerių megėjams :)).

Ugnė 2023-10-05

Kažkada dar mokykloje vadovėlyje pamačiau šios knygos ištrauką. Visada mėgau istorijas apie magiją todėl tada perskaičiusi ištrauką bėgau į biblioteką (kadangi mokykloje plačiau nenagrinėjome šio kūrinio), o tai ką perskaičiau taip užbūrė, kad būtinai norėjau perskaityti visą. Kas kažkiek laiko knygą vis pakartotinai perskaitau, nes vis norisi sugrįžti į tą pasaulį. Rekomenduoju

Jolanta J 2022-05-02

Puikus įrodymas, kad klasika nemiršta. Iš rankų nepaleidžianti jaunesniems paaugliams skirta knyga, kurią net galėčiau įvardinti kaip „siaubo“ žanro knygą, tačiau ne šlykštaus ir neleidžiančio užmigti, bet keliančio įtampą, skleidžiančio šiurpą, paslaptis ir didelius klausimus apie tai, ką gali padaryti žmogus, kad išvengtų mirties. Nuostabi knyga mėgstantiems greitai besivystantį veiksmą, cliff-hangerius ir klasikinį žodį.

Eglė R 2021-05-14

Buvo tikrai įdomu skaityti. <br /> Nors iš aprašymo atrodė kažkas panašaus į Harį Poterį, bijojau, kad knyga bus kilusi iš tokios pačios idėjos, galvojau bus panaši burtų mokykla kaip Hario knygose. Bet knyga pasirodė visai kitokia. Labai patiko kad knygoje užsimenama ir apie malūno darbų kasdienybę ir patiko, kad knygoje buvo šiek tiek ir gąsdinančių elementų.

Rasa 2021-01-10

Knyga įtraukta į 8 kl. literatūros programą. Rekomenduoju kaip literatūros mokytoja. ❤️

M 2020-02-19
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos