Miškų bastūnai. Pavojinga draugystė (2)
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6
Viršelis kietas
Dailininkas Claudia Carls
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 256
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Miškų bastūnai. Pavojinga draugystė (2)

Autorius Katja Brandis
Dailininkas Claudia Carls
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

– O kaip supratai, kad esi bastūnė?

– Tai buvo nesunku. – Dabar Tikanė buvo išties gerai nusiteikusi, aš vos galėjau tuo patikėti. – Mano gentyje beveik visi bastūnai. Kai buvau maža, man atrodė keista, jei kas nors neturėjo antros tapatybės. Manydavau, vaje, koks vargšas.

Keragas vaikystę praleido miškuose kaip puma ir tik neseniai sužinojo, kad iš tiesų yra miškų bastūnas – pusiau gyvūnas, pusiau žmogus. Jau praėjo visi metai nuo tada, kai persikraustė į miestą tarp žmonių ir ėmė lankyti ypatingą tokiems kaip jis skirtą mokyklą. Pamokos tampa vis sudėtingesnės ir pavojingesnės, o išmokti sutarti ir bendradarbiauti su kitais mokiniais tampa ypač svarbu. Net jei tai pasipūtėliai vilkai, nemėgstantys jokių kačių. Tačiau kartais iškyla pavojų, kurie gali suartinti net didžiausius priešus.

Kuo ši knyga naudinga:

Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Keragas – miškų bastūnas. Tai reiškia, kad jis šiek tiek puma, šiek tiek žmogus. Ir panorėjęs gali pavirsti tiek vienu, tiek kitu. Tokių bastūnų esama ir daugiau – yra net visa jiems skirta mokykla. Joje Keragas ir mokosi daugybės naudingų dalykų – pasivertimo meno, gebėjimo apsisaugoti ir kovoti, pažinti žmonių pasaulį ir, žinoma, sutarti bei bendradarbiauti su kitais miškų bastūnais – net jei jie pusiau elniai, voverės, vilkai ar kiti gyvūnai, su kuriais gamtoje pumos įprastai nedraugauja. 

„Pavojinga draugystė“ – antroji vokiečių rašytojos Katja'os Brandis nuotykių serijos vaikams ir paaugliams „Miškų bastūnai“ knyga. Joje daugiau sužinome apie miškų bastūnus, paslaptingą jų mokyklą, šaunius nuotykius, netikėtus pavojus ir ypatingas bastūnų gyvenimo detales.

Katja Brandis – gerai žinoma, bestseleriais tapusių fantastinių knygų apie miškų ir jūrų bastūnus autorė aistringai pasisako už aplinkosaugą. Gamtos išsaugojimo tema svarbi visoje autorės kūryboje.    


Atsiliepimai

bus trecia dalis?

vanesa 2021-02-20

Labai patiko abi dalys. Ar bus kitų dalių vertimai? Laukiam nesulaukiam :)

Mėta 2021-01-11
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos