Miškų bastūnai. Holės paslaptis (3)
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6
Viršelis kietas
Dailininkas Claudia Carls
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 264
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Miškų bastūnai. Holės paslaptis (3)

Autorius Katja Brandis
Dailininkas Claudia Carls
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Būti miškų bastūnu, gebančiu pasiversti tiek žmogumi, tiek gyvūnu, yra be galo įdomu. Tačiau toks gyvenimas dar ir sunkus bei pavojingas. Privalai puikiai išmanyti tiek žvėrių, tiek žmonių pasaulį ir dar mokėti paslėpti savo gebėjimus nuo svetimų akių.

Tad nenuostabu, kad Keragas – pusiau žmogus, pusiau puma – patiria daugybę nuotykių mokydamasis specialioje tik bastūnams skirtoje mokykloje. Tačiau kai netoliese ima vykti paslaptingos vagystės, Keragas imasi ieškoti kaltininko. Gal tai piktasis jo priešas Endrius Milingas siekia šitaip pakenkti žmonėms? O gal tai vilkų darbas? Geriausia Kerago draugė voveraitė Holė, regis, irgi turi ne vieną paslaptį...

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

• Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Keragas yra miškų bastūnas – šiek tiek žmogus, šiek tiek puma. Tai reiškia, kad panorėjęs gali pavirsti tiek vienu, tiek kitu. Kad galėtų gyventi ir kaip žvėris, ir kaip žmogus, Keragas lanko tokiems kaip jis skirtą mokyklą, kurioje kartu su panašiais į save bendraamžiais mokosi bastūniško gyvenimo gudrybių. 

„Holės paslaptis“ – trečioji vokiečių rašytojos Katja'os Brandis nuotykių serijos vaikams ir paaugliams „Miškų bastūnai“ knyga. Joje – dar daugiau paslapčių, nuotykių ir smagių nutikimų iš miškų bastūnų mokyklos gyvenimo. 


Atsiliepimai

Visas „Miškų bastūnų“ serijos dalis perskaičiau vienu prisėdimu, o užbaigęs tik ir galvojau, kur gauti dar. Perskaitėt Harį Poterį? Patiko? „Miškų bastūnai“ patiks net labiau!

Mykolas P. 2022-04-19

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos