Paskutinės galimybės viešbutis
 • Paskutinės galimybės viešbutis
 • Paskutinės galimybės viešbutis
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 264
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Miglė šaltytė

Paskutinės galimybės viešbutis

Autorius Nicki Thornton
9,19 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Ar norėtum pakliūti į stebuklingą burtų ir magijos pasaulį? Kas nenorėtų. „Paskutinės galimybės“ viešbučio virtuvės padėjėjas Setas tiesiog apstulbsta sužinojęs, kad ruoš desertus slapto burtininkų susirinkimo dalyviams. Gal ir jam teks bent akies krašteliu pamatyti tikrų stebuklų?

Viena bėda – įvykiams pasisukus ne visai planuota linkme, našlaitis Setas apkaltinamas dėl vieno iškiliausių burtininkų mirties. Na ir kas, kad jis visiškai nekaltas – tačiau įkalčiai ir aplinkybės tikrai nėra Seto naudai. Reikia rasti būdą įrodyti, kad žudikas – ne jis. O laikas nenumaldomai tiksi.

FANTASTIŠKAS DETEKTYVAS, PILNAS MAGIJOS IR ŠIURPIŲ PASLAPČIŲ!

Kuo ši knyga naudinga:

- Skatina savarankiškumą, ryžtingumą

- Ugdo pasitikėjimą savimi, drąsą, gebėjimą priimti sprendimus

- Skaitant detektyvus, lavinamas vaiko loginis mąstymas, pastabumas, gebėjimas atrasti priežasčių ir pasekmių ryšius, gebėjimas kūrybiškai spręsti iškylančias problemas

Setas Sepis – virtuvės padėjėjas, puodų šveitėjas ir vienišas našlaitis, svajojantis kada nors tapti tokiu puikiu virėju, koks buvo jo tėtis. Jo dienos „Paskutinės galimybės“ viešbutyje pilnos nesibaigiančių darbų ir dažnų patyčių, ne tiek daug laiko lieka svajonėms ir draugystei su kate Sutema. Tačiau vieną dieną Seto pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis – jis ne tik sužino, kad burtai ir burtininkai iš tiesų egzistuoja, bet dar ir tampa pagrindiniu įtariamuoju paslaptingos žmogžudystės byloje.

Rašytoja Nicki Thornton daugiau nei dešimt metų drauge su vyru darbavosi jųdviejų knygyne. Mėgstamiausia jos darbo dalis – klausytis vaikų pasakojimų apie pačias mėgstamiausias knygas. Būtent šie pokalbiai su dviem savo sūnumis ir kitais į knygyną užsukančiais vaikais ir įkvėpė N. Thornton taip pat pradėti rašyti. „Paskutinės galimybės“ viešbutis“ – pirmoji jos fantastinių detektyvų trilogijos apie Setą Sepį, skirtos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir visiems paslaptingų istorijų gerbėjams, dalis. 

Norėdami pažiūrėti Sigutės Ach knygos pristatymą spauskite čia.


Atsiliepimai

Kadangi sūnus, vienuolikos metų, vis klausdavo, ar gali skaityti mano detektyvus, ieškojau vaikiškesnio detektyvo ir radau "Paskutinės galimybės viešbučio" apžvalgą feisbuko grupėje. Abu perskaitėme! Kaip rekomendacijoje ir rašoma, pradžia skaitėsi sunkiai, tačiau po to viskas įsibėgėjo ir jau dabar skaitome antrą dalį "Prakeiktą švyturį". Labai smagios knygos, mistiškos, įtraukiančios ir tikrai ne banalios.

Agnė 2021-08-16

Palikite atsiliepimą

  Noras

  8,79 €
  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos