• Akcija
Prakeiktas švyturys
 • Prakeiktas švyturys
 • Prakeiktas švyturys
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 284
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Miglė šaltytė

Prakeiktas švyturys

Autorius Nicki Thornton
7,35 €
9,19 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

– Nesuprantu, kam apskritai gali prireikti burto uždaryti durims.

Piuteris šliūkštelėjo į arbatą pieno ir uždrėbė ant skrebučio sviesto ir uogienės.

– Ak taip. Dėl to pradedančiųjų magija tokia žavi. Pagalvok. Kam reikalingas toks burtas? Kai įvaldysi, suprasi, kad tai padeda judinti daiktus jų neliečiant. Naudinga! O durys labai tinka praktikai. Jei naujokai pradėtų burti su daiktu, kuris gerai nepritvirtintas, galėtų kilti visokių nesklandumų.

 

Setas Sepis manė, kad jis tik paprastas virtuvės padėjėjas, teturintis draugę katę. Tačiau gyvenimas ėmė verstis kūliais, kai paaiškėjo, jog pasaulyje išties egzistuoja magija, o jo seniai dingusi mama – tikrų tikriausia juodoji burtininkė. Ir net Seto katė nepaprasta ir kuo puikiausiai moka kalbėti žmonių kalba! Galbūt net jis pats turi šiokį tokį burtininko talentą?

Tačiau nėra kada stebėtis keistais dalykais – Setas ir vėl pakliūna į labai paslaptingą ir pavojingą istoriją. Jo laukia dar vienas magiškas nusikaltimas, kurį žūtbūt reikia ištirti.

Kuo ši knyga naudinga:

- Skatina savarankiškumą, ryžtingumą

- Ugdo pasitikėjimą savimi, drąsą, gebėjimą priimti sprendimus

- Skaitant detektyvus, lavinamas vaiko loginis mąstymas, pastabumas, gebėjimas atrasti priežasčių ir pasekmių ryšius, gebėjimas kūrybiškai spręsti iškylančias problemas

Setas Sepis – viešbučio virtuvės padėjėjas ir vienišas našlaitis, svajojantis kada nors tapti tokiu puikiu virėju, koks buvo jo tėtis. Tačiau nuo tada, kai sužinojo, kad magija iš tiesų egzistuoja, berniuko pasaulis apvirto aukštyn kojomis. Dabar jis turi galimybę ir pats mokytis burtų – jei tik paaiškės, kad irgi turi magijos dovaną. Bet užuot praktikavęsis burti Setas įsivelia į dar vieną paslaptingą ir pavojingą detektyvinę istoriją.

Rašytoja Nicki Thornton daugiau nei dešimt metų drauge su vyru darbavosi jųdviejų knygyne. Smagiausia jos darbo dalis – klausytis vaikų pasakojimų apie pačias mėgstamiausias knygas. Būtent šie pokalbiai su dviem savo sūnumis ir kitais į knygyną užsukančiais vaikais ir įkvėpė N. Thornton taip pat pradėti rašyti. „Prakeiktas švyturys“ – antroji jos fantastinių detektyvų serijos apie Setą Sepį, skirtos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir visiems paslaptingų istorijų gerbėjams, dalis. 


Atsiliepimai

Man labai patinka sios autores knygos. Setas Sepis – virtuves pasiuntinukas, kuris suzino, kad magija egzistuoja ir kad jo mama buvo tamsioji burtininke. Kiekvienoje knygoje narpliojamas nuzudymas. Sioje knygoje randamas svyturio savininkes lavonas ir Setas nori issiaiskinti, kas ja nuzude. Perskaiciau is karto. Ar bus trecia dalis?

Kajus 2021-08-16

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos