Galvažudžių kavinė
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 13,7 x 20,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 288
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Miglė Šaltytė

Galvažudžių kavinė

Autorius Nicki Thornton
9,19 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Setas Sepis netveria džiaugsmu galėdamas apsilankyti mieste, kuriame gyvena daugybė burtininkų šeimų. Galbūt svajonė patekti į kerėtojų mokyklą pagaliau išsipildys? Tačiau iki šiol visi jo bandymai burti buvo tikra katastrofa. Be to, Seto magija iš tiesų labai pavojinga. Kas, jei apie tai sužinoję didieji burtininkai uždraus jam net prisiartinti prie taip trokštamų stebuklų ir paslapčių?

Bet gal viskas ne taip ir blogai. Galbūt Setui tereikia rasti gerą mokytoją? Deja, panašu, kad vaikinukas į burtininkų miestą atvyko ne pačiu geriausiu metu. Kažkas puldinėja magijos mokyklos mokinius. Savo paties norus ir siekius vėl teks atidėti – dabar svarbiausia ištirti dar vieną pavojingų nusikaltimų seriją.

FANTASTIŠKAS DETEKTYVAS, PILNAS MAGIJOS IR ŠIURPIŲ PASLAPČIŲ!

Kuo ši knyga naudinga:

- Skatina savarankiškumą, ryžtingumą

- Ugdo pasitikėjimą savimi, drąsą, gebėjimą priimti sprendimus

- Skaitant detektyvus, lavinamas vaiko loginis mąstymas, pastabumas, gebėjimas atrasti priežasčių ir pasekmių ryšius, gebėjimas kūrybiškai spręsti iškylančias problemas

Našlaitis virtuvės padėjėjas Setas Sepis nė nebūtų drįsęs pasvajoti, jog kada nors galėtų tapti ne virėju, o burtininku. Tačiau paaiškėja, kad net labiausiai stulbinami dalykai yra įmanomi. Galbūt jam iš tiesų nusišypsos laimė įstoti į burtininkų mokyklą. Tačiau visų pirma teks išspręsti dar vieną paslaptingą ir magišką bylą.

Rašytoja Nicki Thornton daugiau nei dešimt metų drauge su vyru darbavosi jųdviejų knygyne. Mėgstamiausia jos darbo dalis – klausytis vaikų pasakojimų apie labiausiai patinkančias knygas. Būtent šie pokalbiai su dviem sūnumis bei kitais į knygyną užsukančiais vaikais ir įkvėpė N. Thornton taip pat pradėti rašyti. „Galvažudžių kavinė“ – trečioji fantastinių detektyvų trilogijos apie Setą Sepį, skirtos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir visiems paslaptingų istorijų gerbėjams, dalis. 


Atsiliepimai

Labai patiko!

Kristina G 2023-04-03

Seto Sepio knygos – vienos mano laukiamiausių! Kiekviena knygos dalis – tai nauja mįslė, naujas nuotykis. Šį kartą Setui teks išsiaiškinti, kas bando atsikratyti burtininkų pameistriais ir tuo pačiu pasiruošti Galimybei (baisiai sunkiam magijos kibirkštėlės nustatymo išbandymui, kuris parodys, gali jis tapti burtininku ar ne). Dar viena magiška istorija tiems, kuriems reikia burtų ir paslapčių!

Eglė R. 2021-11-03
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos