Aš buvau žiurkė
 • Aš buvau žiurkė
 • Aš buvau žiurkė
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta 8–11 m.
Puslapių skaičius 144
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

Aš buvau žiurkė

Autorius Philip Pullman
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Svajoti reikia atsargiai! Kitaip vieną dieną gali suprasti, kad esi princesė arba paprastas berniukas. Klausite – kas gi čia tokio? Kaip pasakytų Rodžeris, patikėkite, kai visą gyvenimą esi įpratęs būti žiurkė, tai ne taip jau ir smagu. Galų gale, ar tikrai žmogus kuo geresnis nei ji? Kuris iš tikrųjų labiau mėgsta graužti?

Pasaulyje daug dalykų dažnai esti kitokie nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, bet taip pat dažnai viskas ir gerokai paprasčiau – juk viskas priklauso nuo to, kaip pažiūrėsi.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, net jei iš pradžių ir nesiseka, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Philipas Pullmanas (g. 1946) – garsus anglų rašytojas, sukūręs daugiau nei 30 kūrinių suaugusiesiems ir vaikams. Rašytoją išgarsino fantastinė trilogija „Jo tamsiosios jėgos“, už kurią jis buvo gausiai apdovanotas.

„Aš buvau žiurkė“ pirmąkart Didžiojoje Britanijoje pasirodė 1999 m. Tai visai kitokio pobūdžio kūrinys nei jau minėtieji ir yra skirtas jaunesniems skaitytojams, nors jo paprastumas apgaulingas. Subtilus humoras, pašiepiantis žmogiškąsias ydas, tikrai patrauks ir suaugusįjį.

2001 m. pagal knygą buvo sukurtas trijų dalių mini televizijos serialas tokiu pačiu pavadinimu.

Norėdami pažiūrėti rašytojos Eglės Ramoškaitės video apžvalgą apie knygą spauskite čia.


Atsiliepimai

Jau vien knygos pavadinimas pritraukė vaiką, o istorija taip pat patiko! Puiku, kai pavyksta sudominti berniuką skaityti :)

Ernesta F 2023-12-15

Jeigu norisi paskaityti mažiesiems ką nors gražaus, kokybiško, paslaptingo ir pasakiškai įtraukiančio, nuoširdžiai rekomenduoju! Vaikai (5 ir 9 metų) klausėsi išsižioję!

Sandra J. 2022-01-21

Visiškai puiki: ir smagi, ir paprasta, ir skaudi (turbūt jaunesnių skaitytojų skaudumai neapimtų, nes tai daugiau siužeto linijos dalis) pasaka apie berniuką, kuris anksčiau buvo žiurke, o dabar turi prisitaikyti nepažįstamame pasaulyje, išmokti pačius paprasčiausius dalykus, tokius kaip neplėšyti patalų ir nesusisukti guolio, nes dabar gi jis nebe žiurkė, ir gerokai sudėtingesnius. Patirti skriaudas, neteisybę, žmonių gobšumą ir suprasti pasaulį, kuriame kitiems jis atrodo baisus.

Eglė R 2021-05-05
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos