Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo
Formatas 17.4 x 25.1 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Raimonda Nabažienė
Išleidimo metai 2018
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 88

Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo

Autorius Jolita Zykutė
Dailininkas Raimonda Nabažienė
7,59 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Nors karalaitė – dar visai maža mergaitė, ji jau rūpinasi karalystės reikalais. Tiesa, padedama Visų reikalų ministro ir taksiuko Tapio. Tačiau vienas rytas sujaukia visos karalystės gyvenimą: Jos Didenybė pakviesta dalyvauti pasaulio karalaičių grožio konkurse! Užuot mokiusis skaityti ir groti fortepijonu, karalaitė dienų dienas lavina grakščią eiseną ir šypsosi prieš veidrodį. Ji net pamiršo valdymo klausimus ir ištikimąjį bičiulį Tapį! Karalystės gerovė pakibo ant plauko: ar mergaitė suvoks, kad už grožį daug svarbiau išmintis ir kilnumas?

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Knygoje daug kalbama apie tikros draugystės svarbą, apie tai, kad svarbiausias grožis yra viduje, apie tai, kaip svarbu neapleisti savo pomėgių, talentų, darbų ir pareigų bei tai, kad net ir skaudžiausias klaidas didelėmis pastangomis galima ištaisyti

- Skaitant knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Pirmoji lietuvių žurnalistės ir autorės Jolitos Zykutės istorija apie mažąją karalaitę, panorusią dalyvauti pasaulio karalaičių grožio konkurse. Užmiršusi savo pareigas ir atsukusi nugarą geriausiam draugui šuneliui Tapiui, Jos Didenybė aukštyn kojom apverčia ne tik savo, bet ir visos karalystės gyvenimą.

Smagių veikėjų kupinas nutikimas privers ne tik nusišypsoti, bet ir susimąstyti: pamokanti istorija ryškina ištikimos draugystės, geraširdiškumo ir išminties svarbą. Knygelę puošia jaukios Raimondos Nabažienės iliustracijos.

Įskaitytas knygos ištraukas galite paklausyti LRT laidoje „Vakaro pasaka“:

1 dalis

2 dalis


Atsiliepimai

Knygą pirkom, nes dukrai princesių etapas, bet turinys geras, įdomus, dar nebaigėm skaityti, kas vakarą prašo paskaityti ir stebisi, kokia ta princesė. Tikrai įdomi knyga, smagi istorija, gražios iliustracijos.

Vaida G 2022-08-18

Mums (man ir dukrai) labai patiko. Skaitėme knygutę jau kelis kartus, dukra beklausydama kai skaičiau net pasibarė ant neklaužadų Fi ir Fifi. <br /> Knygą pirkome nes gražus rožinis viršelis, labai karalaitiškas, bet knyga nėra paviršutiniška! Netgi labai prasmingų dalykų moko - draugiškumo, kaip tvarkytis pridarius kvailysčių.

Viktorija, Agnės mama 2019-02-24
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos