Robotukas
Formatas 19,5 x 26 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Emilia Dziubak
Išleidimo metai 2022
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Klimaitė

Robotukas

Autorius Martin Widmark
Dailininkas Emilia Dziubak
7,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Ar kada pasvajojai, kaip būtų puiku turėti robotuką, kuris už tave atliktų visus sunkius ir nemalonius darbus? Na, pavyzdžiui, sutvarkytų kambarį, o paskui paruoštų ir atneštų ką nors skanaus užkąsti. Ir dar kryžiažodžius padėtų spręsti!

Broliai Rutgeris ir Valteris taip ilgai troško tokio pagalbininko, kad ėmė ir jį sumeistravo. Ohoho, koks puikus robotukas pavyko – tas šaunuolis viską sugeba!

Bėda ta, kad naujasis įnamis kasdien darosi vis sumanesnis... 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Švedų rašytojas Martinas Widmarkas Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš knygų serijų vaikams „Sekliai Lasis ir Maja“ bei „Pabaisų agentė Nelė Rap“, o lenkų dailininkė Emilia Dziubak iliustravo daugelio pamėgtas paveikslėlių knygas „Apkabink mane“, „Mama, kur tu?“, „Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?“, „Šypsena varlytei“, „Būti tigru“, „Vanda ieško meilės“, „Šokolado diena“ bei spalvingus gamtos atlasus „Metai miške“ ir „Gyvūnų būstai“. Ne vieną skaitytoją pradžiugino bendri rašytojo ir dailininkės kūriniai „Ilga kelionė“, „Mažoji Smilgelė Laimės šalelėje“, „Atgijęs namas“, pasižymintys ypatingu teksto bei iliustracijų jautrumu.

Naujoji dueto paveikslėlių knyga „Robotukas“ taip pat išsiskiria meniškumu bei temos gilumu. Du broliai Rutgeris ir Valteris sukonstravo robotuką, tikėdamiesi, kad šis palengvins kasdienius darbus. Tačiau jie negalėjo numatyti, kad šaunusis namų pagalbininkas taip sparčiai tobulės ir ims reikalauti kur kas daugiau tvarkos, nei broliams patinka. Knyga suteiks progų visai šeimai ne kartą padiskutuoti netikėtomis temomis.


Atsiliepimai

puiki isorija, skaitėme su trimečiu vaiku, patiko

Marija Ž 2024-04-09

Labai jauki ir graži knyga. Emilijos Dziubak ilistracijos užbūria, vien dėl iliustracijų norisi nusipirkti visas knygas. Knyga įdomi, patiko sūnui, perskaitė susidomėjęs ir įvertino iliustracijas.

Renata J 2024-01-30

Istorija, intriguojanti iki pat paskutinio puslapio. Sukelianti apmąstymų bei minčių diskusijai. Mano mažajam (4 m.) robotų gerbėjui, o taip pat ir vyresniajam sūnui (7 m.) knyga patinka, klauso susidomėję.

Ingrida I 2023-01-20
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Puokiai

  4,75 € 9,49 €
  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos