• TOP prekė TOP prekė
Pažiūrėk ir pasakyk, ką matai pajūryje
Formatas 20.9 x 29 cm
Viršelis minkštas
Dailininkas Sebastien Braun
Išleidimo metai 2020
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Laura Ivoškienė

Pažiūrėk ir pasakyk, ką matai pajūryje

Autorius Sebastien Braun
Dailininkas Sebastien Braun
2,79 €
2,51 €
ir sutaupykite 0,28 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Prie jūros taip smagu!

Ši knygelė su daugybe detalių ir įspūdingų pajūrio gamtos vaizdų puikiai tinka laikui su mažaisiais leisti. Apžiūrėkite paveikslėlius puslapio apačioje, raskite juos peizažuose ir kartu perskaitykite žodžius. Mokytis galima ir poilsiaujant!

Gyvūnai, jų pažinimas ir gamta – vienos įdomiausių temų ikimokyklinio amžiaus vaikams.  Knygelė „Pažiūrėk ir pasakyk, ką matai pajūryje“ – tai ne tik žaidimas ir smagi pramoga, bet ir ugdymo įrankis, padėsiantis lavinti vaikų pastabumą ir gebėjimą susikaupti. 

Atraskite visus pasislėpusius gyvūnus, išmokite jų pavadinimus, sužinokite, kas kur gyvena, pažiūrėkite, kaip pajūryje pramogauja žmonės, ir įgykite naujų žinių apie nuostabų vandens pasaulį! Be to, gyvūnų ir objektų pavadinimai didžiosiomis raidėmis šalia paveikslėlių padės ne tik pažinti juos, bet ir mokytis skaityti.

Šioje knygoje esančioms užduotims atlikti neprireiks jokių specialių piešimo ar rašymo priemonių, užteks tik pastabumo. Ją vartant ieškoti pasislėpusių objektų bus puikus užsiėmimas, išvaikysiantis nuobodulį ar irzlumą ir keliaujant, ir namuose. 

Kuo ši užduočių knyga naudinga:

- Veikia kaip terapija.

- Ugdo kantrybę ir gebėjimą susikaupti.

- Plečia žinias apie gamtą ir gyvūnus

- Gerina pasitikėjimą savimi.

- Gyvūnų ir objektų pavadinimai didžiosiomis raidėmis šalia paveikslėlių padės ne tik pažinti gyvūnus, bet ir mokytis skaityti

Šioje subtiliai iliustruotoje užduočių knygelėje – tikros atostogos pajūryje. Poilsiaujantys žmonės, bangose žaidžiančios žuvys ir aplink skraidantys jūriniai paukščiai kviečia kartu stebėti gamtą ir atrasti joje besislepiančius gyvūnus, augalus, pastatus, žaislus bei kitus objektus ir juos įvardinti. Skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pirmų klasių moksleiviams.

Gamta – viena įdomiausių temų ikimokyklinio amžiaus vaikams. Ši knygelė – tai ne tik žaidimas ir smagi pramoga, bet ir ugdymo įrankis, padėsiantis lavinti vaikų pastabumą ir gebėjimą susikaupti. Atraskite visus pajūryje pasislėpusius gyvūnus, išmokite jų pavadinimus, sužinokite, kas kur gyvena, pažiūrėkite, kaip prie vandens pramogauja žmonės ir įgykite naujų žinių apie nuostabų pajūrio pasaulį!


Atsiliepimai

Pastabumą ir dėmesio susitelkumą lavinanti knyga, turime abi, puikios.

Odeta Ž 2023-11-05

Pastabumą lavinanti knyga, patinka ieškoti ir atrasti ir taip greitai atsidurti pajūryje.

Odeta Ž 2023-09-12

Turim abi ir abi knygutės yra nuostabios. Tikrai tinka ir mažesniems nei 3 m. vaikučiams. Patys pirkom 1.5 m. berniukui ir jau kelis mėn. jos yra vartomos kasdien ir dar nenusibodo. Vaikas mėgsta nagrinėti paveikslėlius, ieškoti pagal pateiktą sąrašą arba pagal tai, kas jam pačiam tuo metu įdomu, pvz. kurį laiką ieškodavo tik sraigių visuose puslapiuose :D jei ko nesiseka surast, bandom paaiškinti, kur ieškoti, pvz., ant akmens, už medžio, viršuje etc. Labai jaučiasi, kad plečiasi žodynas, skiria gyvūnus, orientuojasi. Labai šaunios knygelės.

Rasa P 2022-11-16

Pagrindinė knygelė kelionėje. Turime abi dalis! Smagus užsieminas visai šeimai!

Greta Č 2022-09-15

Superinė atidumo lavinimo knygelė!

ELENA P 2020-12-24
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos