Laimiukas Nr. 3  (95), gegužė-birželis
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2021
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 3 (95), gegužė-birželis

2,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Spalvingas gegužės–birželio „Laimiuko“ žurnalo numeris ne tik padės smagiau sutikti atskubančią vasarą, bet ir leis sužinoti aibę įdomiausių dalykų.

Šį kartą pakviesime susipažinti su „Draugystės ant straublio galo“ ir „Sivužo“ autoriumi Mariumi Marcinkevičiumi. „Mokslo makaronuoseׅ“ perskaitysime, kuo reikia laistyti dangoraižius, kad jie užaugtų tokie dideli ir pasiektų danguje skraidančius dirižablius. Pasmalsausime, kas atsitiktų, jei rašytojas Benas Bėrantas ir dailininkė Vilija Kvieskaitė apsikeistų vietomis. Muzikantas Darius Žvirblis atsakys į rimtus ir ne visai rimtus klausimus. Ignas Gužauskas paatviraus apie scenos meną ir aktorystę. Saulė Paltanavičiūtė supažindins su atsakingu turizmu. Ramūnas Survila atskleis, kas sudėtingiausia dalyvaujant įspūdinguose ugnies šou. Turėsime naują šaunų konkursą „Melų pasakos“. Astos Gricės papūga Lora grįš su naujais nuotykiais. Sužinosime, ką veikia lygintuvas skruzdėlyne. Laimiukas praneš naujas žinias. Mėgausimės vasarišku kokteiliu ir puikiomis knygų rekomendacijomis. O gidė pavedžios po Maironio gimtąsias vietas. Gražios artėjančios vasaros, skaitymo bei atradimų džiaugsmo su „Laimiuku“!

Kuo naudingas šis vienintelis literatūrinis žurnalas:

- Supažindinama su lietuvių autoriais vaikams

- Pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis

- Galima pažinti įvairias profesijas

- Skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

- Ugdomas noras būti žingeidžiu, smalsiu ir atrasti vis ką nors nauja

- Smagių užduotėlių pagalba lavinamas loginis mąstymas

- Kitų vaikų pavyzdys gali įkvėpti kurti, rašyti, piešti

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams.


Atsiliepimai

Puikus žurnalas vaikams ir net visai šeimai, visi atrandame kiekvienas sau po skyrelį ir dar net galėjome pasigaminti vasarišką gėrimą pagal receptą. Pilna čia linksmybių ir rimtų, diskusijas keliančių tekstų. Labiausiai patiko pažintis su rašytoju Mariumi Marcinkevičiumi ir skyrius, kur Benas Bėrantas apsikeitė su Vilija Kvieskaite vietomis. Smagu paskaityti, ką autorius veiktų dailininkės vietoje ir atvirkščiai.

Danguolė 2021-07-22

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos