Fantazijos šalyje svajoti, skaityti, kurti, fantazuoti, daineles dainuoti, išdykauti ir juokauti, vieni su kitais draugauti – visa tai ir dar daugiau gali Laimiuko būrio draugai!
Kas jie? Tai pradinukai, kurie skaito „Laimiuko" žurnaliuką drauge su savo mokytojomis per pamokas, tarp pamokų ir po pamokų. Po to išsirenka įdomiausias Laimiuko užduotėles, jas sprendžia, piešia, rašo ir užklijavę dideliuose vokuose siunčia į leidyklą „Nieko rimto". O leidykloje tenka labai rimtai padirbėti, kol išrenkami originaliausi darbeliai, kad juos spausdintume „Laimiuke" ir jų autorius paskatintume prizais. Susipažinkite su kai kuriais iš šių šaunuolių ir iki pasimatymo naujuose numeriuose!
Mieli mokytojai, jei jūsų klasę sudomino galimybė tapti Laimiuko būrio draugais, kreipkitės į „Laimiuko“ pristatymo renginių organiztorių Saulių tel. 8 614 85 184. 

Jums prisistato keletas jau išaugusių Laimiuko būrio draugų!

Esame Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos ketvirtokai. Su „Laimiuku“ draugaujame jau 2 metus. Esame aktyvūs „Laimiuko“ konkursų dalyviai. Džiaugiamės, kai randame savo klasės draugų piešinius žurnale. Mes pasirinkome pavadinimą DAILIUKAI. Pavadinimą rinkome kartu su tėveliais. Taip jau išėjo, kad net kelios šeimos pasiūlė pasivadinti DAILIUKAIS. Nieko keisto, juk mokomės dailės klasėje, o ir šiaip esame dailūs.
Mes sumanūs, smagūs ir draugiški mokiniai. Labai mėgstame piešti, vaidinti ir dainuoti. Rengiame savo darbų parodas, organizuojame renginius, vaidiname. Kai buvome antrokai, dalyvavome akcijoje „Dainuojanti klasė“. Parengėme teatralizuotą koncertinę programą „Lietuva – dainų šalis“ ir piešinių parodą. Tada gavome „Dainuojančios klasės“ sertifikatą.
Esame aktyvūs įvairių miesto renginių  ir edukacinių užsiėmimų dalyviai. Visą savo veiklą fiksuojame ir talpiname klasės svetainėje www.daiva.jimdo.com.
Dailiukai, 4 D, Klaipėdos Vydūno vid. m-kla, mokyt. Daiva Imbrasienė

Vydūniukai

Mes iš Klaipėdos Vydūno vid. m-klos. Norime būti Laimiuko būrio draugais. Kadangi esame antrokai, mūsų darbai iš pradžių  bus nedideli. Atsiųsime piešinukus, kryžiažodžius. Išsirinkome pavadinimą VYDŪNIUKAI. Norėjome būti ,,spalviukais”, juk esame dailės klasė, bet nesuspėjome – toks būrio pavadinimas jau yra: Mūsų šūkis: „Mes dailiukai Vydūniukai – kūrybingi linksmuoliukai!“
O čia mūsų mintys apie mokyklą.
Mokykla – tai:
• vienas didelis nuotykis,
• protinguolių namas,
• vieta, kur susirandi daug draugų,
• kur mokaisi bendrauti su vaikais,
• kur gali kurti, žaisti,
• draugystė ir mokslai,
• kur sužinai apie pasaulį,
• judėjimas į žinių pasaulį,
• žinių ir idėjų lagaminas,
• ilga kelionė į atradimų šalį.
Vydūniukai, 2 D, Klaipėdos Vydūno vid. m-kla, mokyt. Elona Ramonienė

Spalviukai

spalviukai Kaip vaivorykštė spindi įvairiomis spalvomis, taip ir mūsų, „Spalviukų", klasėje pačiomis gražiausiomis ir šilčiausiomis spalvomis skleidžiasi skirtingų charakterių, įvairių gebėjimų, margų pomėgių bei polėkių vaikai. Mums patinka mokytis, o ypač šokti, dainuoti, sportuoti, vaidinti, piešti, kolekcionuoti, kurti, svajoti, skaityti... Nepamirštame virti „Knygų uogienės". Džiaugiamės draugaudami su „Laimiuku". Mes draugiški, laimingi, linksmi, išradingi, šaunūs, drąsūs, mandagūs, žingeidūs ir smalsūs. Todėl gyvename labai įdomiai ir nenuobodžiaujame. Organizuojame šventes ir renginius, koncertuojame, darome daug įdomių darbų darbelių, kartu su tėveliais keliaujame, dalyvaujame įvairiuose konkursuose, projektuose, edukacinėse programose, akcijose, parodose. Džiaugiamės, jog esame tapę laureatais ir prizininkais ne tik Panevėžio apskrities ar Lietuvos, tačiau ir tarptautiniuose konkursuose. Jeigu jums įdomu, ką gražaus esame nuveikę, kviečiame aplankyti mūsų klasės svetainę www.astosklase.lt
Buvę būrio draugai Spalviukai, 4 B, Panevėžio „Vilties" vid. m-kla, mokytoja Asta Sakalienė

Paslaptingieji šypsniukai

Esame „Laimiuko" žurnalo skaitytojai, vardu „Paslaptingieji šypsniukai". Taip pasivadinome, nes nuolatos šypsomės – ir kai esame laimingi, kai gera mums, ir net kai liūdna. Mėgstame padūkti, pasiausti mokyklos koridoriuose. Širdyje esame geri vaikai, o per pamokas – stropūs, darbštūs mokinukai. Mokomės muzikinėje klasėje, todėl žinome muzikos rašto paslaptis, dainuojame daug dainelių, grojame dūdelėmis, mokomės lietuvių liaudies žaidimų ir ratelių, daug koncertuojame, turime teatro pamoką, per kurią vaidiname, improvizuojame. Mes tikri nenuoramos, negalime nustygti vietoje, nuolat keliaujame. Mažiausiai kartą per mėnesį einame į kiną, teatrą, muziejų ar ekskursiją. Vilnius šiuo atžvilgiu dėkingas miestas. Įsimintiniausia kelionė – duonelės kepimas ir sviesto mušimas Ukmergės rajone ir pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos tėviškės aplankymas. Smagu keliauti buvo dar ir todėl, kad drauge vyko mūsų tėveliai. O projektas „Būk draugas" su Bernardinų vaikų dienos centru suteikė mums galimybę susirasti naujų draugų, būti kartu, žaisti, bendrauti, dalintis. Taigi mes, „Paslaptingieji šypsniukai", nerimsime ir toliau, dalyvausime visuose „Laimiuko" konkursuose!
Paslaptingieji šypsniukai, 4 M,Vilniaus Gerosios vilties vid. m-kla, mokyt. Jolanta Semėnienė

Kaštoniukai

„Kaštoniukai" kalbasi apie savo mokyklą, mokytoją Rūtą ir visa kita...Miglė: „Man patinka čia mokytis". Mantas: „O man labai patinka mūsų mokytoja". Urtė: „Taip. Ji labai darbšti ir rūpestinga. Be jos nebūtume nieko išmokę". Kamilė: „O man patinka, kad mūsų mokykla gražiame parke". Emilija: „Taip. Jis labai gražus. Ten auga eglutės, beržai ir klevai. Tadas: „Man patinka mūsų klasės aplinka". Karolina: „Na taip, čia grynas oras ir daug žaidimų". Kita Kamilė: „Man patinka pamokos, kurias veda mūsų mokytoja Rūta". Ugnė: „Taip, manau, kad mūsų mokytoja pati geriausia". Arnas: „Aš labai myliu savo mokytoją". Pijus: „Ir aš. Ją visi labai gerbiame". Karolis: „Man patinka mūsų mokykla. Joje, tiesiog brazda šimtas mokinių". Andrėja: „Na, o man patinka mūsų būreliai, ypač tie, kuriuos veda mokytoja Ijola". Povilas: „Man patinka ilgosios pertraukos. Tada išeini į lauką, pakvėpuoji grynu oru". Justas: „Taip, tos ilgosios pertraukos..." Martynas: „O man patinka „Pupos" knygos, iš kurių reikia skaityti kiekvieną dieną..." Vytenis: „Taip, bet man labiau patinka matematikos skaičiavimai". Dovydas: „Man patinka dailės pamokos". Aironas: „Taip, tada siuvinėjame ir darome visa kita..." Nedas: „Etika ir tikyba – nuostabiausios pamokos". Mindaugas: „O taip, šaunios pamokos..." Rokas: „Man patinka klasės šventės, būna labai linksma". Modestas: „Na, o man patinka mūsų ekskursijos..."
Buvę Laimiuko būrio draugai Kaštoniukai. Kaštoniukų pokalbius užrašė Urtė Valaitytė, 4 kl.,Kėdainių raj. Akademijos mokykla-darželis „Kaštonas", mokyt. Rūta Kučiauskienė

Smalsiukai

Viename žaliame apipintame legendomis apie vilko mergelę mieste, kurio vardas Ukmergė, netoli Dukstynos miško, ant kalnelio, stovi balta lyg gulbė mokykla. Pakilę į kalnelį ir pažvelgę į mokyklos langus pastebėsite prie vieno iš jų lesyklėlę. Tai – „Smalsiukų" klasė. Čia gyvename, žaidžiame, mokomės, kartais išdykaujame, pokštaujame mes, Laimiuk, tavo draugai. Mūsų klasėje yra ir milžinų, ir nykštukų, bet visi mes – Smalsiukai. Kas mėgsta sportuoti, dainuoti, vaidinti, piešti, šokti, kas muzikuoja – groja pianinu, akordeonu, saksofonu, bet visi mėgsta keliauti ir pažinti Lietuvą, skaityti knygas ir „skristi aitvarais" kuo aukščiau! Nes mūsų šūkis – „Daugiau skaitai – aukščiau skraidai"! Pažvelk į nuotrauką! Mes esame linksmi, šiek tiek padykę (juk kada paišdykausi, jei ne vaikystėje), bet draugiški ir nuoširdūs. Mokytoja dažnai juokdamasi sako, kad nuo mūsų plepučių jai skauda galvą, kai apiberiame klausimais, bet mus myli ir stengiasi, kad visi klausimai būtų atsakyti. Todėl mūsų pilna visur – bibliotekoje, Anykščių Arklio muziejuje, Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejuje, Karo muziejuje, sporto ir šokių salėse, baseine. O dabar ir pas tave, Laimiuk, atvykome. Džiaugiamės, kad su tavimi susipažinome! Noriai dalyvavome projekte „Vaikai iliustruoja „Otutę". Noriai piešiame tau ir rašome, nors kurti tik mokomės. Mokomės iš knygų ir iš tavęs. Tikimės, kad ilgai ilgai su tavimi draugausime ir dar daug daug su tavimi patirsime nuostabių akimirkų! Linkime tau sėkmės ir daug puikių draugų!
Smalsiukai, 4 B, Ukmergės Dukstynos pagr. m-kla, mokyt. Diana Buklienė

Lipniūniukai

Mes mokomės Panevėžio Alfonso Lipniūno pagrindinėje mokykloje. Mūsų yra 23 mokiniai. Mokytis labai patinka, nes vyksta įdomios pamokos, renginiai, išvykos. Turime svetainę www.pertrauka1.mylivepage.com, klasės elektroninį paštą, elektroninį dienyną. Mūsų šūkis: „Ką darai – daryk gerai, ne pusiau, ne atbulai..." Klasėje auginame žuvytes. Stengiamės draugauti su knyga, dalyvaujame įvairiuose konkursuose. Šie metai buvo labai dosnūs. Respublikiniame Elektromagijos konkurse „Eko Kalėdos" laimėjome 3 vietą už kūrinį „Eko eglutė iš perdegusių elektros lempučių". Respublikiniame „Energingiausios dainos" konkurse iškovojome 2 vietą. Prizas – grupės „69 danguje" koncertas mokyklos bendruomenei. Į koncertą pakvietėme tėvelius, visus savo artimuosius, mokytojus, draugus. Titas miesto antrų klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 3 vietą. Prizines vietas laimėjome miesto pradinių klasių mokinių konkurse „Sukurk knygai viršelį". Tarpklasinėse kvadrato varžybose užėmėme1 vietą... Kiekvienas dalyvavimas konkurse mums suteikia naujos patirties ir žinių. Visi klasės mokiniai lanko dramos būrelį „Nykštukas". Vaidinti labai patinka. Yra akimirkų, kurios įstringa ilgam. Smagu buvo visiems susėsti prie balto klasės Kūčių stalo Anykščiuose. Kartu su tėveliais dalyvavome tėvų ir vaikų sporto šventėje „Kaip gera ir smagu sportuot visiems kartu". Įspūdžiai neblėso ilgai... Stengiamės rūpintis ne tik savimi, bet ir šalia esančiu. Labai džiaugiamės, kad esame Laimiuko būrio draugai.
Lipniūniukai, 4 C, Panevėžio Alfonso Lipniūno pagr. m-kla, mokyt. Danguolė Kviliūnienė