10 priežasčių, kodėl namų bibliotekėlėje turi gyventi V. Palčinskaitės eilėraščių rinktinė „Vaikų kambarys

1. Eilėraščiai tinkami tiek berniukui, tiek mergaitei, tiek mažesniam, tiek didesniam. Net mamai ir tėčiui, nes poetės Violetos Palčinskaitės kūryba lydėjo ir juos vaikystės takeliu. O kaip smagu vaikams skaityti tas pačias savo vaikystės eiles!

2. Patiks net patiems nekantriausiems klausytojams, nes knygoje daug trumpų eilėraščių.

3. Kiekvienas eilėraštis iliustruotas. Išradingai, linksmai ir spalvotai.
Ar matei kada nors sraigę, į kurios namelį galima įlipti laipteliais, o ten užsiropštus – iš jo spoksoti pro langelius? O sniego bobą? Taip taip, bobą, ne senį. Ne? Tai pamatyki čia!

4. Vaikai visada nori išmokti eilėraštį mintinai. Dukrytė spirgėjo noru kuo greičiau išmokti ir jį padeklamuoti auklėtojai.

5. Namuose galima surengti meninio deklamavimo konkursą. Su tėveliais. Arba tik draugais. Bent mes su vyru pakovojame, bet pasiduodame.

6. Knygoje eilėraščių – gausa. Užteks jų ne tik tamsiausiems žiemos vakarams, bet ir vasaros atostogų pusryčiams. Su braškėmis ir mėgiama pieniška koše.

7. Kai liūdna arba kai norisi kažko neįprasto, galima išsirinkti eilėraštį ir pabandyti jį padainuoti! O kodėl gi ne?

8. Didelio formato knyga gali atstoti stalą atostogų gamtoje metu, kuomet labai mėgsti piešti.

9. Eilėraščiai išspausdinti didelėmis raidėmis, tad mokantys skaityti vaikai su eilėmis gali draugauti ir be tėvelių.

10.  Žinoma, nebūtinai ši, bet namuose turi gyventi ir knyga su eilėraščiais! Jų skaitymas užkrečia kūryba. Vaikystėje aš kūriau eiles. Ir labai stengiausi, kad rimuotųsi. Tikiuosi, dukrytei taip pat bus smalsu.

Mama Ramunė