Laumžirgių vasara
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 288
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Angelė Barkauskienė

Laumžirgių vasara

8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Pabėgti iš namų – ši mintis kaipmat užvaldo penkiolikmetę Džodę po dar vieno barnio su mama. Nuo to laiko, kai merginos tėvą dėl indėnų streikų atleido iš darbo, namuose tvyro slogi atmosfera. Kelionė autostopu pas internete atrastą meilę atrodo vienintelė išeitis. Tik ar tikrai saugi?

Gavusi skaudžių gyvenimo pamokų, Džodė vis dėlto netikėtai patenka į saugų indėnų vaikino glėbį ir trims savaitėms įstringa stovykloje prie Vindigo ežero. 

Pirmoji ir be galo jaudinanti meilė, laukinė gamta ir laisvės pojūtis – visa tai Džodę pakeičia visam laikui.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

- Skaitant knygas apie bendraamžius, suteikiama galimybė per kito paauglio patirtis daugiau suprasti apie gyvenimą, aplinkinius bei save patį, kartu išgyventi sudėtingas situacijas, pamatyti, kaip kiti žmonės sprendžia problemas, pasvarstyti, kaip būtų galima pačiam jų išvengti

- Skaitant knygą, daugiau sužinoma apie indėnų kultūrą, skatinama tolerancija, domėjimasis kitomis šalimis bei kultūromis

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant talentingai parašytas ir įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Antje Babendererde (g. 1963) – vokiečių autorė, jau daugiau nei du dešimtmečius kurianti jaunimui ir suaugusiesiems. Rašytoja išsiskiria savo kūrybos temomis – ji itin domisi Šiaurės Amerikos indėnų kultūra bei jos vieta šiandieniame pasaulyje, taip pat jai rūpi ekologinės idėjos. Lietuvių skaitytojams autorė pažįstama iš tokių kūrinių kaip „Indigo vasara“, „Nematoma mėnulio pusė“ ir „Sniego šokėjas“. Tai ketvirtoji jos knyga jaunimui.

Baltaodžiai ir indėnai – tarp šių grupių niekada nebuvo santaikos. Džodė savo kailiu tai pajunta itin ryškiai tuomet, kai jos tėvą atleidžia iš popieriaus fabriko dėl indėnų protestų. Tačiau gyvenimas nuolat kupinas staigmenų. Išsirengusi į kelionę, ji kelyje sutinka ir pamilsta ne ką kitą, o indėną Džėjų. 


Atsiliepimai

Nuostabiai švelni, pamokanti ir romantiška istorija. Buvo labai malonu skaityti, rekomenduoju.

Rita T 2024-05-23

Nuostabi knyga ir autorė. Skaitant kyla adrenalinas ir kuo toliau tuo įdomiau darosi. Labai rekomenduoju paskaityti

Akvilė 2023-07-15

Dar viena nuostabi knyga. Joje vaizduojama, kaip iš namų pabėgusi mergina, kuriai jos problemos atrodo neisprendžiamos, susiduria su indėnu. Be gyvendama su jais pamato, kad jos problemos ne tokios jau didelės.

Toma G 2023-03-21

Skaitčiau šią knygą labai patiko!❤️

Orinta M 2022-04-24

Puiki knyga romantinių istorijų gerbėjams/gerbėjoms, kuri, kaip ir kitos Antje Babendererde knygos, nukelia į visai kitokį gyvenimą ir leidžia žvilgtelėti, kaip atrodo Šiaurės Amerikos vietinių (indėnų – tik visada jaučiuosi nejaukiai tardama ir rašydama šitą žodį, bet gal kam šitiap bus aiškiau) kasdienybė.

Eglė R 2021-08-16
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos