• Akcija
Sniego šokėjas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.6 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Lena Kliukina
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 392
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Sniego šokėjas

Dailininkas Lena Kliukina
7,99 €
9,99 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Niršdamas ir nusivylęs savo motina Jakobas išvyksta į Šiaurės Kanadą. Ledo ir sniego dykynėje jis nori rasti savo tėvą, apie kurį motina jam visą gyvenimą melavo. Ir vos lieka gyvas užpultas ir sunkiai sužeistas lokio.

Tačiau vaikinui su vilko širdim pasiseka: vidur laukinių nežabotų tyrų, kur dangus ir horizontas susilieja į begalinę baltumą, jis sutinka Kimę. Jai, kaip ir jam, gresia būti palaužtai likimo. Bet ar gali skausmas kada nors virsti meile?

Išgyvenimo nuotykis šiaurės Kanados sniegynuose ir įspūdinga meilės istorija vienu metu – meistriškas pripažintos autorės romanas paaugliams.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Aštuoniolikmečiui Jakobui reikėtų ruoštis abitūros egzaminams, tačiau po konflikto su mama ir patėviu jis nusprendžia per Velykų atostogas nukeliauti į Kanados šiaurę ir pagaliau susipažinti su kri genties indėnu tėvu, apie kurį iki šiol nieko nežinojo. Jakobas, norėdamas atrasti savo šaknis, gauna nepalyginamai daugiau – jo laukia ne tik akistata su iki šiol nepažinta tėvo kultūra, bet ir mirtini pavojai laukiniuose tyruose bei nauji jausmai.

Vokiečių rašytoja Antje Babendererde (g. 1963 m.) – dar ir mokytoja bei terapeutė. Autorė itin domisi Šiaurės Amerikos indėnų kultūra, tai nuolat pasikartojanti tema jos kūriniuose. Lietuvių skaitytojams A. Babendererde pažįstama iš knygų „Indigo vasara“, „Nematoma mėnulio pusė“ ir „Laumžirgių vasara“. Jos romanai su malonumu skaitomi ne tik vokiečių, bet ir prancūzų, čekų, vengrų kalbomis.


Atsiliepimai

Tikrai lengvai skaitoma knyga, kurioje netrūksta nei nuotykių nei meilės. Patiko, kad joje parodoma, kad vaikų pasirinkimai yra svarbūs ir kartais už juos tėvai spręsdami klysta.

Toma G 2023-03-19

Puikiai skaitėsi, įdomiai aprašoma aplinka ir visas veiksmas, nesinorėjo knygos padėti, kol nebaigiau :) Tikrai tinkama ir paaugliams, ir suaugusiems, kurie nori puikiai praleisti laiką su knyga.

Kristina P 2022-08-03

Kaip man patinka romantinės istorijos paaugliams! Atrodo pati neriu į tuos laikus, kai buvo aštuoniolika, o viduje virė žūtbūtinė meilės kova. „Sniego šokėjas“ jau antra mano pažintis su Antje Babendererde.Kaip ir „Indigo vasara“, knyga sužavėjo gebėjimu meilės liniją įpinti į pažintinį siužetą, kuriame sužinojau, kaip gyvena kri indėnai Šiaurės Kanadoje, skaitant kilo didžiulis noras googlinti ir leistis dar giliau, dar daugiau sužinoti. Žiemiška istorija su atradimo džiaugsmu. Puiki!

Eglė R. 2020-12-09
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos