Mažasis vandenis
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Winnie Gebhardt
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 112
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė

Mažasis vandenis

Dailininkas Winnie Gebhardt
8,39 €
6,71 €
ir sutaupykite 1,68 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

– O žinai, kas gražiausia? – įsiterpė mažasis vandenis.

– Kas? – susimąstė mama vandenė.

– Gražiausia, – spindėdamas džiaugsmu šūktelėjo mažasis vandenis, – kad man nebereikės tūnoti namie, kad pagaliau galėsiu išplaukti laukan! Nuo šiol kasdien plaukiosiu lauke!

Jaukiame Malūno tvenkinyje gyvena laiminga vandenių šeima. O kodėl laiminga? Nes visai neseniai susilaukė puikaus sūnaus – mažojo vandenio!

Mažylis auga greitai, o kartu su juo kasdien didėja smalsumas ir nuotykių troškulys. Viską reikia išbandyti – ir maudynes, ir iškylas sausumoje, ir net iš senojo malūno vandens čiuožyklą pasidirbti. Žaiskite ir išdykaukite kartu su mažuoju vandeniu, patirkite daugybę nuotykių ir nieko nebijokite – net grįžti namo sausomis kojomis!

Kuo ši knyga naudinga:

Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

Ugdomas smalsumas ir humoro jausmas

Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Vienas linksmiausių pasaulio vaikų rašytojų Otfrydas Proisleris (1923–2013) – daugiau nei kelių dešimčių nepamirštamų istorijų autorius, net du kartus gavęs aukščiausią nacionalinį Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimą. Kartu su jo literatūros klasika tapusiais šmaikščiais pasakojimais apie plėšiką Hocenplocą, vaiduokliuką, raganiukę bei mažąjį vandenį užaugo ne viena skaitytojų karta.

Jauki ir nuotaikinga apysaka apie išdykėlio mažojo vandenio nuotykius patiks ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, ir jų jaunesniems broliukams ir sesutėms, mat, kaip ir daugelis O. Proislerio kūrinių, tai šeimos knyga, tinkama skaityti balsu.

Pirmą kartą Lietuvoje „Mažasis vandenis“ leidžiamas su spalvotomis vokiečių dailininkės Winnie Gebhardt iliustracijomis.


Atsiliepimai

nuostabi knygutė, skaičiau su trimete mergaite, tai gal dar šiek tiek ankstoka, bet buvo įsijungus maždaug 60 proc, sakyčiau nuo 4-5 metų bus galima vėl paskaityti :)

Marija Ž 2024-04-09

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos