Tomo Sojerio nuotykiai
Formatas 20 x 24.1 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Robert Ingpen
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2017
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 256
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Virgilijus Čepliejus
Serija Anderseno premija

Tomo Sojerio nuotykiai

Autorius Mark Twain
Dailininkas Robert Ingpen
19,99 €
15,99 €
ir sutaupykite 4,00 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

Kiekvieno teisingai sutverto berniuko gyvenime ateina toks laikas, kai jį užvaldo nenumaldomas troškimas kur nors nukeliauti ir atkasti paslėptą lobį. Vieną dieną toks noras staiga aplankė ir Tomą.

Kas nepažįsta Tomo Sojerio, Haklberio Fino ir Džo Harperio, labiausiai pašėlusios berniukų trijulės mieste? Jų nepaliaujamos išdaigos nuolat erzina pavyzdinguosius bei praskaidrina mažo Misisipės pakrantės miestelio vaikų kasdienybę. Tačiau vieną dieną berniukams tenka susidurti su rimtu iššūkiu. Netikėtai tapę šiurpios žmogžudystės liudininkais, jie priversti nešiotis baisiąją paslaptį bei matyti, kaip apkaltinamas nekaltas žmogus, o nusikaltėlis lieka laisvėje. Ar išdrįs berniukai atskleisti tiesą ir sužlugdyti tolimesnius žudiko planus? Juk į pavojų statoma ne tik jų pačių, bet ir jų artimųjų gyvybė, garbė bei laisvė.

Markas Twainas – vienas iš svarbiausių 19-ojo amžiaus rašytojų, kuris dažnai vadinamas amerikiečių literatūros tėvu, gyvenime stengėsi žvelgti į linksmąją pusę.

 

Šioje knygoje jis, pasitelkdamas satyrą, atskleidžia komiškąją žmogaus prigimties dalį. Autorius vaizdžiai ir taikliai vaizduoja personažus, jų bruožus, patirtis ir būsenas – smalsumą, garbingumą, žmogiškumą arba nuobodulį, godumą ir kvailystes.

 

„Tomo Sojerio nuotykiai“ paskatins pažinti ir mąstyti giliau, geriau suprasti aplinkinių poelgių priežastis.

 

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:
1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis


Atsiliepimai

Sąmojinga, kupina nuotykių, pašėlusi knyga, sukurta tokio pat pašėlusio rašytojo, išbandžiusio visus kelius amerikietiškai svajonei pasiekti. Džiugina ir Ingpeno iliustruotas prabangus knygos leidimas. (Nors smagu būtų šioje serijoje pamatyti ir kitokio stiliaus iliustracijų – tikrai, tikrai, mes, skaitytojai, ne tokie jau ir konservatyvūs.)

Aistė M 2024-04-18

Mano vaikystės knyga. Su ja užaugau. O prieš kelis metus ir viena iš dukrų perskaitė. Labai jai patiko Tomas ir jo nuotykiai.

Kristina P 2022-10-15

gnyga gera idomi pamokanti naudyga siuliciau paskaityti 6 kl mokynems

dominyka 2018-09-26
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos