Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 22,2 x 28,3 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Emilia Dziubak
Išleidimo metai 2021
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 26
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Laima Kuprienė

Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?

Autorius Sabine Bohlmann
Dailininkas Emilia Dziubak
6,39 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 6

Kiekis

Aprašymas

– Ar dešimt yra daug? – paklausė mažasis vilkiukas savo tėčio.

– Tai priklauso nuo daugelio dalykų, – atsakė tėtis vilkas.

– Kai dešimt skruzdėlių neša vieną bananą, tai dešimt yra mažai. Bet kai vieną bananą neša dešimt beždžionių, tai dešimt – labai daug.

– Aha, – ištarė mažasis vilkiukas ir susimąstęs pasikrapštė panosę.

Klausinėdamas mažasis vilkiukas iš savo tėčio išmoko labai daug. Dažnai atsakymą lemia aplinkybės, galinčios pakeisti situaciją. Tačiau vienas dalykas nesikeičia: tėčio meilė mažajam vilkiukui!

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

• Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Sabine Bohlmann: „Gimiau Miunchene. Būdama maža, visada norėjau tapti princese. Tačiau (kai neradau princo ir pažvelgiau realybei į akis) tapau aktore, įgarsintoja ir rašytoja. Istorijos atskrieja pas mane kaip drugeliai. Bet kur ir bet kuriuo paros metu (naktį – kaip naktiniai drugiai). Niekur negaliu pasislėpti, istorijos mane suranda visur. Esu labai laiminga, kad pagaliau galiu rašyti iš galvos. Pirmas dalykas, kurį padarau gavusi paštu knygą – prikišu prie jos nosį ir mėgaujuosi nuostabiu knygos kvapu.“

Emilia Dziubak: „Gyvenu, iliustruoju ir rašau savo gimtoje šalyje – Lenkijoje. Baigusi Poznanės menų akademiją, 2011 m. išleidau pirmąją knygą vaikams. Nuo tada bendradarbiauju su tarptautinėmis leidyklomis ir autoriais, publikuota per 40 knygų. Meilė gyvūnams yra tai, kas mane visada motyvuoja darbe. Štai kodėl gyvūnai dažniausiai yra pagrindiniai mano iliustracijų veikėjai. Ši knyga ypatinga ne tik todėl, kad joje atsiskleidžia mano mėgstama tema, bet ir dėl to, kad Sabine Bohlmann sulaužo stereotipus apie vilkus ir parodo, kad jie yra nuostabios asmenybės gyvūnų pasaulyje. Tai puikus derinys. Didžiuojuosi būdama šios knygos dalimi.“


Atsiliepimai

smagi knygelė, sakyčiau tinkama nuo 1 metukų iki 4

Marija Ž 2024-04-09

Nuostabi knyga. Dabar kartais vaikui ir atsakau "Taip jau yra, toks gyvenimas, toks ir ne kitoks" :)

Karolina M 2023-12-12

Nuostabi, šilta ir įdomiai knyga apie vaiko ir tėčio ryšį.

Odeta Ž 2023-11-05

Knygelė apie tai, kad gyvenime nėra vieno atsakymo ir viskas priklauso nuo požiūro taško. Ir tai paaiškinta vaikams suprantama kalba :) <br /> O ši frazė "Taip jau yra. Toks gyvenimas. Toks ir ne kitoks" jau tampa kasdienybėje vartojama :D

Indrė P 2023-08-14

Nors šiai knygai esame dar gerokai per maži, bet įsigijome ją dėl labai gražių atsiliepimų. Jau skaitėme kelis kartus ir atsiliepimams apie gražias iliustracijas pritariu 100% BET negaliu nepaminėti kokia nepaprastai graži istorija eina koja kojon su iliustracijomis, puikus priminimas ne tik vaikui bet ir suaugusiam (jeigu knygas mažyliams skaitot jus) kad viskas gyvenime yra požiūrio klausimas, atsakymui ar dešimt yra daug taip pat!

Ieva K 2023-06-15

Labai džiaugiuosi, kad užsakiau šią pasaką savo sūnui. Puikios meninės iliustracijos, kurios perteikia aplink mus supanti gamtos grožį. Labai vaizdžiai parašytas tekstas, mums labai lavėja kalba. Su sūnumi skaitome kiekvieną vakarą, skaičiuojame pavaizduotas skruzdelytes, beždžiones, o ypač sūnui patinka vilkiukas. Rekomenduoju, tai gali tapti ir graži dovana gimtadienio proga.

Vitalija B 2023-06-09

Labai graži knygelė. Skatina apmastyti daug dalykų. Kaip visada džiaugiamės, kad iliustracijos pagyvina istoriją.

Renata K 2023-04-25

Jau noriu anūkėliui šios knygutės

Vida 2023-01-19

Knygelė su nuostabiomis iliustracijomis. Mano trimečio labai mėgstama knygelė. Sykį kažko paklausus gavau atsakymą: “Taip jau yra. Toks gyvenimas. Toks ir ne kitoks!” <br /> Knygutė labai paprastai paaiškina daugelį dalykų, o pati pabaiga, atsakymas į klausimą “ar tu mane myli”, kaskart sugraudina savo nuoširdumu. <br /> Džiaugiuosi, kad įsigijome.

Jolita P 2022-10-23

Nuostabi knygelė, mokanti į įvairius reiškinius pažvelgti iš įvairių pusių.

Julija R 2022-03-29
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos