Kada tu skraidysi?
 • Kada tu skraidysi?
 • Kada tu skraidysi?
 • Knygos peržiūra
Formatas 15,6 x 23.4 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Katarína Macurová
Išleidimo metai 2020
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Eglė Devižytė
Serija Aš skaitau!

Kada tu skraidysi?

Dailininkas Katarína Macurová
6,79 €
6,11 €
ir sutaupykite 0,68 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Lokiukas Ernestas turi geriausią draugą strutį Tadą. Strutis yra paukštis, o visi paukščiai skraido, ar ne? Tai kodėl neskraido Tadas? Matyt, niekas jo neišmokė. Lokiukas pasiryžęs būtinai išmokyti geriausią draugą skraidyti!

DIDŽIOSIOS RAIDĖS, TRUMPI SAKINIAI, SKIEMENUOTAS TEKSTAS, LINKSMA ISTORIJA – PATS TAS MOKYTIS SKAITYTI!

„Kada tu skraidysi?“ – tai jau antroji į lietuvių kalbą išversta čekų rašytojos ir dailininkės Katarínos Macurovos paveikslėlių knyga skiemenuotu tekstu. Pavasario pabaigoje Lietuvos knygynuose pasirodžiusi „Kada tu žydėsi?“ per pirmąsias savaites tapo viena perkamiausių šios kategorijos knygų.

Žaismingas pasakojimas „Kada tu skraidysi?“ mažiesiems padės pramokti skaityti savarankiškai ir jungti skiemenis į žodžius, o žodžius į nesudėtingus sakinius. Netikėta ir nuotaikinga istorija prajuokins ir suaugusiuosius. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Didžiosios raidės, skiemenuoti žodžiai bus puiki pagalba pradedantiems mokytis skaityti

- Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padės lengvai ir maloniai mokytis skaityti pirmuosius žodžius bei įtvirtinti skaitymo įgūdžius

- Šmaikščios iliustracijos ir linksma istorija ugdo humoro jausmą

- Jaukios, detalios iliustracijos, kuriose taip pat slypi dalis istorijos, lavina pastabumą, gebėjimą analizuoti ir daryti išvadas

Pradinio arba 0 ženkliuku pažymėto lygio serijos „Aš skaitau!“ knygose – didžiosios raidės, skiemenuotas tekstas, nesudėtingi žodžiai, patrauklios iliustracijos. Tekstas skiemenimis pradedantiesiems skaitytojams leidžia tiksliau ir lengviau savarankiškai perskaityti žodžius, geriau įsiminti jų rašybą.


Atsiliepimai

Tai bus pirmoji sūnaus perskaityta knyga (vis dar procese) ☺️ iliustracijos labai miela s, didžiosios raidės padeda lengviau "sugaudyti" skiemenis į žodelius. Labai labai patinka! Griebsim kitas šios serijos knygutes:)

Jūratė B 2023-06-08

labai šmaikšti draugystės istorija. Vaikui patiko piešiniai ir laiminga pabaiga, kad geriausia būti savimi ir daryti, ką moki ir kas labiausiai sekasi.

Ilma P 2022-11-07

Labai smagiai skaitoma knyga, puikiai mano pradedančiųjų skaitovų vertinama. Tiesiog miela istorija, gražiai iliustruota.

ELENA P 2020-12-24
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos