Laimiukas Nr. 4  (96), liepa-rugpjūtis
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2021
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 4 (96), liepa-rugpjūtis

2,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Šauniausias draugas – Laimiukas – kaip visada neleis jums nuobodžiauti. Kol džiaugėtės pirmuoju vasaros mėnesiu, jis paruošė be galo įdomių istorijų, pokalbių ir žaidimų.

2021-ųjų metų liepos–rugpjūčio „Laimiuko“ numeryje pakviesime susitikti su vienintele ir nepakartojama Klampynių miestelio žinove rašytoja Neringa Vaitkute. „Mokslo makaronuose“ perskaitysite, ko prireiktų išsiruošus palaipioti į kalnus. Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentas Arūnas Kamandulis duos puikių patarimų pradedantiesiems alpinistams. Vaikų knygų rašytojai prisimins mylimiausias savo vaikystės knygas. Daugiau sužinosite apie pudelius. Saulė Paltanavičiūtė supažindins su senosiomis Meksikos civilizacijomis ir jų miestais. Šaunusis Raimondos Razbadauskienės gatvės detektyvų penketukas ir vėl ners į naujus nuotykius. Sužinosite įdomių dalykų apie išmaniuosius įrenginius, kaip ežiukui sekėsi rinkti žvaigždes, musei – svečiuotis Maironio literatūros muziejuje ir ko liūdi pamesti žaisliukai. Taip pat rasite smagių žaidimų, komiksų ir užduotėlių. O gidė aprodys Taujėnų dvarą.

Smagaus laiko ir įsimintinų nuotykių! Nepamirškit knygų, būkit sveiki, linksmi ir iki pasimatymo rudenį!

Kuo naudingas šis vienintelis literatūrinis žurnalas:

- Supažindinama su lietuvių autoriais vaikams

- Pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis

- Galima pažinti įvairias profesijas

- Skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

- Ugdomas noras būti žingeidžiu, smalsiu ir atrasti vis ką nors nauja

- Smagių užduotėlių pagalba lavinamas loginis mąstymas

- Kitų vaikų pavyzdys gali įkvėpti kurti, rašyti, piešti

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams.


Atsiliepimai

Turime visus išleistus Laimiuko numerius ir šis kol kas yra mėgstamiausias. Labai patiko, jog galėjome paskaityti vaikų kūrybos. Mano dukrai įdomiausias buvo tekstas apie Gatvės penketuko nuotykius, kuriuos aprašė Raimonda Razbadauskienė, o mane, mamą, kuri mėgsta keliauti, sužavėjo Saulės Paltanavičiūtės pasakojimas apie senąsias Meksikos civilizacijas. Labai rekomenduojame.

Vaida 2021-07-22

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos