• Akcija
Lobių ieškotojai. Didžioji Magistro paslaptis (3)
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
Išleidimo metai 2018
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 232
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Lobių ieškotojai. Didžioji Magistro paslaptis (3)

Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
7,03 €
8,79 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Dar nespėjęs pamiršti pašėlusio ir pavojingo nuotykio Graikijoje, jaunasis archeologų penketukas pasineria į viduramžius menančias paslaptis. Dėdė Ričardas pilyje randa seną žemėlapį ir nuo tada ima dėtis keisti dalykai...

Šįkart istorija išties paini. Ką iš tikrųjų veikė vaikų auklė atostogų metu? Kas gi tie žmonės, sakantys, kad veikia Kryžiuočių ordino vardu? Ir kas galėjo norėti užtrenkti vaikus pilies mūruose? Akivaizdu, kad čia įsitraukę daug, atrodytų, tarpusavyje niekaip nesusijusių žmonių.

Tam, kad išsiaiškintų, kur rasti kryžiuočių paslėptą stebuklingąjį relikvijorių bei didžiojo magistro lobį ir kaip tą padaryti greičiau už turtų trokštančius nusikaltėlius, vaikams teks aplankyti daugybę istorinių vietų, sužinoti daug tolimoje praeityje nutikusių dalykų ir... kaip reikiant pasukti galvas.

Ar patinka įtraukiančios istorijas apie lobius, jų paieškas ir radybas?

Tuomet tai yra knyga, kurią tikrai verta perskaityti. Įtraukiantis pasakojimas apie penkių vaikų kompaniją ir jų draugus suaugusiuosius paliks įspūdį ilgam. Šaunioji kompanija šįkart mėgina įminti stulbinančią didžiojo kryžiuočių magistro paslaptį. Pasakojimas išlaiko intrigą iki pat paskutinio puslapio.

Tai trečioji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Visose „Lobių ieškotojų“ serijos knygose šalia nuotykių ir įtraukiančio pasakojimo daug dėmesio skiriama įdomiems istoriniams, geografiniams faktams bei archeologinėms žinioms, tad skaitydami šias knygas vaikai ir paaugliai ne tik maloniai praleis laiką, bet ir įgis naujų žinių, bus skatinami domėtis istorija, geografija ir įvairių pasaulio šalių kultūra. Šioje, trečiojoje serijos knygoje, lobių ieškotojai mėgina įminti viduramžius siekiančią didžiojo Kryžiuočių ordino magistro paslaptį. Kiekvienoje serijos knygoje – atskira nuotykių istorija, tad jas galima skaityti tiek iš eilės, tiek pasirinktinai pagal labiausiai dominančią pasaulio šalį.


Atsiliepimai

Turim visą seriją šių knygų, fantastika, visų amžiaus grupių skoniui!

ELENA P 2020-12-31

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos