• Akcija
Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė (5)
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 220
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė (5)

Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
7,03 €
8,79 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

– Stipriai laikykitės, nusileidimas bus kietas!

Jis gerai žinojo, kad šio siauro, paparčių prižėlusio rėželio nepakaks sklandžiai nutūpti. Iš teisybės, jis apskritai netiko lėktuvui nusileisti.

Anė su panele Ofelija palenkė galvas virš kelių ir pasirinko gelbėjimosi padėtį.

Troškimas surasti paslaptingąjį Deimantų slėnį, kurio beieškodamas lordas Artūras Kavendišas visai išėjo iš proto, archeologijos mylėtojams Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kaip jau įprasta, atneša kupiną išbandymų nuotykį. Taip jie atkeliauja į tolimąją Australiją! O šiame gamtininkų rojumi vadinamame žemės kampelyje ne tik be galo karšta, bet ir kiek baugu – negali žinoti, kada būsi užpultas ryklio ar mirtinai pavojingo voro.

Jūsų vaikas mėgsta įtraukiančias istorijas apie lobius, jų paieškas ir radybas? Tuomet tai yra knyga, kurią Jūsų vaikas privalo turėti ir perskaityti. Įtraukiantis pasakojimas apie 5 vaikų kompaniją ir jų draugus suaugusiuosius paliks įspūdį ilgam. Šaunioji kompanija vyksta į Australiją, siekdami įminti paslaptingą ir nuotykių pilną Deimantų slėnio mįslę. Pasakojimas išlaiko intrigą iki pat paskutinio puslapio.

Tai penktoji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Visose „Lobių ieškotojų“ serijos knygose šalia nuotykių ir įtraukiančio pasakojimo daug dėmesio skiriama įdomiems istoriniams, geografiniams faktams bei archeologinėms žinioms, tad skaitydami šias knygas vaikai ir paaugliai ne tik maloniai praleis laiką, bet ir įgis naujų žinių, bus skatinami domėtis istorija, geografija ir įvairių pasaulio šalių kultūra. Šioje, penktojoje serijos knygoje, lobių ieškotojai patraukia į tolimąją Australiją. Kiekvienoje serijos knygoje – atskira nuotykių istorija, tad jas galima skaityti tiek iš eilės, tiek pasirinktinai pagal labiausiai dominančią pasaulio šalį.


Atsiliepimai

Su nekantrumu laukiame likusių dalių. Nuostabios knygos! Sūnui ši knyga patiko nuo pimo puslapio!

Mama 2021-02-24

Mano dukra labai prašė paklausti, ar planuojama į lietuvių kalbą versti likusias šios serijos dalis.

Violeta 2020-10-25
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos