• Akcija
Lobių ieškotojai. Auksinio drakono prakeiksmas (4)
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
Išleidimo metai 2019
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 240
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Lobių ieškotojai. Auksinio drakono prakeiksmas (4)

Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
7,03 €
8,79 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

– Ši skrynia prakeikta!.. Virš jos kabo... auksinio... drakono... prakeiksmas! Jeigu ją paimsi, visi žūsite! – sušnabždėjo iš paskutiniųjų, vėl neteko sąmonės ir išleido paskutinį atodūsį.

Kai esi tikras nuotykių mėgėjas, atrodo, kad beprotiški nutikimai tiesiog patys tave susiranda. Taip nutinka ir Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kurie jau seniai pagarsėję savo gebėjimais atskleisti ne vieną nusikaltimą. Nenuostabu – vienąkart susižavėjęs istorijos ir archeologijos slėpiniais, tampi itin pastabus detalėms. Tad kai iš aukciono ir muziejaus pavagiami japonų paveikslai, vaikai greitai susipranta, kad šie sutapimai tikrai ne atsitiktinumas...

Tai istorija ne tik apie praeities galvosūkius ir teisybės paieškas, bet ir apie nepaprastus išbandymus, kurie ne taip sunkiai įveikiami, kai turi tikrų bendraminčių draugų. 

Ar patinka įtraukiančios istorijas apie lobius, jų paieškas ir radybas? Tuomet tai yra knyga, kurią tikrai verta perskaityti. Įtraukiantis pasakojimas apie penkių vaikų kompaniją ir jų draugus suaugusiuosius paliks įspūdį ilgam. Šaunioji kompanija šįkart keliauja į tekančios saulės šalį Japoniją, kur mėgina įminti auksinio drakono prakeiksmo paslaptį. Pasakojimas išlaiko intrigą iki pat paskutinio puslapio.

Tai ketvirtoji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Visose „Lobių ieškotojų“ serijos knygose šalia nuotykių ir įtraukiančio pasakojimo daug dėmesio skiriama įdomiems istoriniams, geografiniams faktams bei archeologinėms žinioms, tad skaitydami šias knygas vaikai ir paaugliai ne tik maloniai praleis laiką, bet ir įgis naujų žinių, bus skatinami domėtis istorija, geografija ir įvairių pasaulio šalių kultūra. Šioje, ketvirtojoje serijos knygoje, lobių ieškotojai patraukia į nuostabiąją Japoniją. Kiekvienoje serijos knygoje – atskira nuotykių istorija, tad jas galima skaityti tiek iš eilės, tiek pasirinktinai pagal labiausiai dominančią pasaulio šalį.


Atsiliepimai

Labai įdomi knyga, įtraukianti į nuotykius, ne tik paaugliams! Visą seriją teko nusipirkti, nes paklausa milžiniška mūsų šeimoje!

ELENA P 2020-12-31

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos