• Akcija
Vilkolakiukas Dolfas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Hugo van Look
Išleidimo metai 2023
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 128
Vertimas Iš nyderlandų kalbos vertė Rima Dirsė
Serija Vilkolakiukas Dolfas

Vilkolakiukas Dolfas. Gimtadienio staigmena (1)

Autorius Paul van Loon
Dailininkas Hugo van Look
4,67 €
7,79 €
40 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 5

Kiekis

Aprašymas

Dolfas – paprastas berniukas, gyvenantis geriausio draugo Timio šeimoje. Savo tėvų jis nepamena, bet čia jaučiasi laimingas ir mylimas. Vieną dieną jam sueina septyneri... ir viskas pasikeičia.

Kaip nuslėpti, kad per mėnulio pilnatį virsti vilku? Kad tau užauga kailis ir atsiranda nasrai? Kaip susivaldyti nekrimstelėjus geriausio draugo mamai? Kas suvalgė kaimynę ir ką jos vaiduoklis veikia prie durų? Kas atsiuntė atviruką su vilku? Kas tas keistas nepažįstamasis parke, kuris, atrodo, viską žino? Jei tiesa išaiškėtų... Dolfas tikriausiai netektų šeimos ir geriausio draugo.

Įveikęs daugybę sunkumų, berniukas netikėtai suvokia, kad būti vilkolakiu gal nėra taip ir blogai...

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

- Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai ir skyriai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

- Ugdomas humoro jausmas;

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas;

- Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Smagiai Hugo van Looko iliustruota knygutė skirta jaunesniųjų klasių moksleiviams.

Knygos apie vilkolakiuką Dolfą – vienas geriausių pasirinkimų pradinių klasių mokiniams. Dolfas – draugiškas, linksmas ir malonus personažas, su kuriuo gera tapatintis ir kartu mokytis drąsos, gebėjimo priimti save tokį, koks esi, ištikimybės draugams, pasitikėjimo savimi ir savo šeima. 

Linksmos ir juokingos istorijos skatins skaityti ir leis mėgautis tekstu, o trumpi ir aiškūs sakiniai, į daug neilgų skyrių suskaidytas pasakojimas net ir sunkiau skaitančiam vaikui padės lengvai ir maloniai tobulinti įgūdžius. Juk taip malonu pasidžiaugti, kad ką tik su džiaugsmu įveikei net kelis knygos skyrius!

Paulas van Loonas – itin populiarios Nyderlanduose knygų serijos apie vilkolakiuką Dolfą autorius, skaitytojų pamiltas ir už knygas „Siaubų autobusas“, „Tamsta Varlius“. Dolfas – mielas ir draugiškas berniukas, kuris lanko mokyklą ir gyvena su draugu Timiu ir jo tėvais. Būtų toks kaip ir visi berniukai, bet jis – tikras vilkolakiukas ir per kiekvieną pilnatį pavirsta baltu vilkiuku. Šioje istorijoje Dolfas septintojo gimtadienio proga tampa tikrų tikriausiu baltu vilkolakiuku. Ir nuo šiol taps vilkolakiu kiekvieną pilnatį. Šie pasikeitimai Dolfo visai nedžiugina, priešingai, jis bijo, kad tokio pabaisos atsisakys mylimi globėjai ir įbrolis. Tačiau berniukui pavyksta suprasti, kad šeimos meilė ir palaikymas iš tiesų gali būti begaliniai.


Atsiliepimai

Gaila, bet visa vilkolakiuko serija nepatiko nei man, nei sūnums. Balsu skaityti sudėtinga, nes ištisi puslapiai tiesioginės kalbos. Dvi žvaigždutės, nes savo knygas padovanojome bibliotekai, o bibliotekininkė sakė, kad serija labai mėgstama. Tad tiesiog netiko mums.

Lolita S 2023-08-28

Mano sūnums labai patiko, lengvai skaitosi. Rekomenduojame.

Almė 2022-03-07

Įdomi istorija.

Mantas 2021-06-16

Labai įdomi lengvai skaitoma knyga, rekomenduoju įsigyti.

Vitalija 2021-01-21
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos