Laimiukas Nr. 3 (101), gegužė-birželis
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2022
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 3 (101), gegužė-birželis

2,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

101-ojo (2022 m. gegužės–birželio numerio) „Laimiuko“ puslapiuose atrasite visą glėbį šauniausių dalykų – smagių naujų pažinčių, neįtikėtinų atradimų, puikių istorijų, žaidimų ir nuotykių. Būkime drauge ir niekada neteks nuobodžiauti!

Šįkart naujoje rubrikoje „Knygos laboratorija“ su rašytoja Egle Ramoškaite ir iliustruotoja Kornelija Žalpyte mėginsime išsiaiškinti, kokių ingredientų reikia norint sukurti smagią istoriją. Vienas garsiausių ir šmaikščiausių Lietuvos jutuberių Paul de Miko paatviraus apie humoro jausmo svarbą. Stulbinančiais meniniais projektais žavinti Jolita Vaitkutė – apie suvokimą, kad viskas aplink gali pasiduoti kūrybai. „Mokslo makaronuose“ ieškosime atsakymų, kaip veikia elektra ir dirbtinė šviesa. Marius Čepulis supažindins su gyvūnų gebėjimu apsisaugoti ir gintis. Dailininkė Marija Smirnovaitė žingsnelis po žingsnelio parodys, kaip gimsta personažai. Saulė Paltanavičiūtė kalbės apie ilgas spalvingųjų didžiųjų monarchų keliones. Sužinosime daugiau apie pirštinines lėles. Toliau seksime šauniojo Raimondos Razbadauskienės gatvės penketuko pėdomis. Su Dariumi Rekiu ir jo istorijos herojumi ežiuku išmoksime apsikabinti. Klausysimės siaubo istorijos ir autobusiuko Miko pasakojimų. Zoologijos sodas „Zoopark“ aprodys savo mielus gyventojus. Išsiaiškinsime, kaip atsirado kompiuteriniai žaidimai ir kodėl reikia saugoti gamtą. Džiaugsimės naujais gidės pasakojimais, užduotėlėmis, smagiais juokais ir dalyvausime dviejuose naujuose konkursuose!

Todėl čiupkite naują numerį! Ir su vėjeliu keliaukime į išsiilgtą vasarą. Iki!

Kuo naudingas šis vienintelis literatūrinis žurnalas:

- Supažindinama su lietuvių autoriais vaikams

- Pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis

- Galima pažinti įvairias profesijas

- Skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

- Ugdomas noras būti žingeidžiu, smalsiu ir atrasti vis ką nors nauja

- Smagių užduotėlių pagalba lavinamas loginis mąstymas

- Kitų vaikų pavyzdys gali įkvėpti kurti, rašyti, piešti

Greičiausias būdas džiaugtis „Laimiuku“ visus metus – prenumeruoti žurnalą į namus! 

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams. 


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos