Laukiniai
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2020
Skirta 8–11 m.
Puslapių skaičius 224
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Miglė Šaltytė
Viršelio dailininkas Levi Pinfold

Laukiniai

Viršelio dailininkas Levi Pinfold
8,39 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

BĖK!

Kitas, kabindamasis visomis keturiomis, skuodė per pievą medžių link. 

Didžiulis dangus virš galvos buvo žydrutėlis, o saulė plieskė ryškia geltona dienos šviesa. 

Vos prieš kelias akimirkas jis prabudo iš miegų savo urvelyje, o dabar už nugaros kaukė ir urzgė gauja medžioklinių šunų.

Kartais gyvenimas gali pasikeisti per sekundę. Dar ką tik meškėnas Kitas kylant saulei sapnavo saldžiausius sapnus apie kankorėžių saldainius, o dabar jis turi išgelbėti visus Laukinius gyvūnus nuo Beblusių rūstybės. Žūdama mama jam patikėjo paslaptingą akmenį, kuris gali padėti įrodyti, kad Laukiniai visiems amžiams turi teisę gyventi po Raižytu dangumi. Tik tie, kurie turėtų Kitui padėti, patys jam pastoja kelią. 

Ar pavyks suvienyti visus bendram tikslui? Ar užteks drąsios širdies ir sumanumo? Kad ir kaip kankintų abejonės, Kitas negali leisti, kad mylimiausių netektis nueitų perniek.

Jaunieji skaitytojai lengvai susitapatina su knygos veikėjais ir atranda istorijose save. Pamokantis pasakojimas apie tikrų draugų svarbą ir teisingų sprendimų priėmimą sužavės kiekvieną išbandymams ir nuotykiams pasiruošusį vaiką. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavinama empatija, meilė gyvūnams

- Lavinamas gebėjimas ieškoti būdų spręsti iškylančias problemas

- Patraukli istorija skatina susidomėjimą knygomis

Žmonių pasaulyje, atokiose gatvelėse, kur jie nekiša savo nosių, slepiasi ir taip pat kaip žmonės funkcionuoja gyvūnai. Jie net turi savo pinigus, drabužius, darbus, įstaigas, kuriose lankosi. Ten taip pat vyrauja ir savi nesutarimai. Šį kartą įnirtinga kova užverda tarp dviejų pusių – laukinių ir naminių gyvūnų. Ar dėl tarpusavio skirtumų tikrai verta kovoti?

Pagrindinis knygos veikėjas meškėnas Kitas yra priverstas palikti savo namus patogiuose ir atrodytų saugiuose miško namuose. Jis turi pabėgti į miestą, kuriame sunku kažkuo pasitikėti ir nežinai šio gyvenimo taisyklių. Kito laukia tikri iššūkiai.

Knyga pilna nuotykių, kurie įtrauks jaunuosius skaitytojus. Šioje knygoje rasite ir intriguojančią gyvūnų kovą už išlikimą, ir tikrąsias vertybes. Itin tinkama knyga 8–11 metų vaikams. Knygos autorius – gerai žinomas rašytojas C. Alexanderis Londonas. Kūrinį iliustravo žymus dailininkas Levi Pinfoldas.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos