Mano draugas priešas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 13.7 x 20.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2022
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 288
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius
Viršelio dailininkas Paulius Uziela

Mano draugas priešas

Autorius Dan Smith
Viršelio dailininkas Paulius Uziela
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Buvau gana toli nuo kaimo, kitapus lauko, medžių tankmėje, tačiau tasai klaikus triukšmas vis vien kažkokiu būdu mane pasiekė. Tarsi būtų manęs ieškojęs. Tiktai manęs vieno. Iš pradžių pasigirdo pratisas širdį veriantis gaudimas. Paskui pamažu vis garsėjo ir įšilęs ėmė žemėti ir kilti. Po kelių akimirkų įsijungė antra sirena, tada trečia, kol galop visos kaimo sirenos ėmė kaukti skelbdamos oro pavojų. 

Tai buvo signalas mums bėgti į slėptuves. 

Bėgti, kad liktume gyvi.

1941-ieji. Vasara. Anglai prieš vokiečius. Ant namų ir žmonių krenta bombos. Vyrai, išėję į karą ir palikę žmonas ir vaikus. Berniukai mėlynomis uniformomis su telegramomis, sudaužančiomis į šipulius jų gyvenimus. Ir du vaikai – Piteris ir Kim, šiame žiauriame pasaulyje vis tiek išsaugantys viltį ir tikėjimą žmogumi. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Skaitant knygas apie bendraamžius, suteikiama galimybė per kito vaiko ar paauglio patirtis daugiau suprasti apie gyvenimą, aplinkinius bei save patį, kartu išgyventi sudėtingas situacijas, pamatyti, kaip kiti žmonės sprendžia problemas, pasvarstyti, kaip būtų galima pačiam jų išvengti

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Anglų autoriaus Dano Smitho (g. 1977) istorija nukelia skaitytoją į II-ąjį pasaulinį karą. Piteris su mama gyvena bijodami išgirsti sireną ir gauti telegramą su baisia žinia apie tėčio mirtį. Trūksta maisto ir vandens, o labiausiai – paprasčiausio gyvenimo džiaugsmo. Vieną dieną netoli jų namų nukrenta vokiečio pilotuojamas lėktuvas, o Piteris sutinka Kim. Nuo tada jo gyvenimas pasikeičia. Ir nors maisto ir vandens vis dar trūksta, šilta draugystė ir juos vienijanti paslaptis padovanoja berniukui kitų gyvybiškai svarbių dalykų. 


Atsiliepimai

Kai skaičiau, tikrai nemaniau kad pabaiga <br /> tokia graudi, taigi iškarto apsiverkiau<br />

??? 2024-04-03

Skaitant šią knygą, buvau apstulbusi, nes sunku patikėti, kad du mano amžiaus vaikai, kuriuos visi mokė, jog vokiečiai yra blogi, nuspręs padėti nelaimės ištiktam vokiečiui. <br /> Knygos dėka sužinojau, jog kartais priešas gali tapti draugu.

Jolanta L 2022-11-14

Ši knyga kviečia pažvelgti į II pasaulinio karo metu gyvenančių paauglių kasdienybę ir susimąstyti, ką ir, svarbiausia, kodėl kiekvienas darytume sutikę „priešą“.

Tomas L. 2022-04-19
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos