Vilkė
 • Vilkė
 • Vilkė
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 256
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė
Viršelio dailininkas Lena Kliukina

Vilkė

Autorius Dan Smith
Viršelio dailininkas Lena Kliukina
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Ilva išgirsta, kaip nužudoma jos mama... Bet dabar ne laikas ašaroms ir savigailai. Mergaitė tiki, kad jos lemtis – atkeršyti ir apginti mamos vardą. Svetimame krašte laukia daug pavojų. Ar čia galima kuo nors pasitikėti? O gal geriau į išgyvenimo kelionę leistis vienai?

Ilva bebaimė. Ilva drąsi. Ilva ryžtinga. Ilva yra vikingė. 

Ir ji pradeda kurti savo legendą.

Oda po truputį pasidengs šerkšnu, gūsingas vėjas įsivels į plaukus, kojos klimps į gilų sniegu nuklotą taką, sraunios upių dainos ir medžių raudos suvirpins mintis. Įkvėpk ir klausykis. Iš tikrųjų išgirsk drebančią žemę jojant žirgams, galimų priešų sukurtą laužą, pokalbius, artėjančios vilkų gaujos alsavimą.

Įsitaisyk patogiai, nes jaudinantis, nenuspėjamas ir įtemptas žygis prasideda.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

866-aisiais metais Nortumbrijoje sudužo vikingų laivas, tačiau Ilva ir jos mama išsigelbėjo. Deja, džiaugsmas tęsiasi neilgai – mergaitė lieka vienui viena ir prisiekia žūtbūt atkeršyti žiauriam motinos žudikui. Juk ji tikra vikingė, ji privalo įvykdyti teisingumą, kad ir kokia būtų to kaina. Žiemos šalčiu alsuojanti, vilkų staugimo, pavojų ir kovų pilna kelionė prasideda. Nuotykių romanas skirtas vidutinio mokyklinio amžiaus moksleiviams, paaugliams ir suaugusiesiems, kuriuos domina viduramžiai, vikingai, vilkai ir įtraukiančios istorijos apie išgyvenimą laukinėje gamtoje.

Rašytojas Danas Smithas nuo mažens kartu su šeima nuolat keliavo po pasaulį, gyveno Afrikoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje. Vaikystę praleido ieškodamas nuotykių ir kurdamas istorijas, abu dalykus mėgsta iki šiol. Šiuo metu jis kartu su žmona ir dviem vaikais gyvena Niukasle, Jungtinėje Karalystėje.

Norėdami pažiūrėti rašytojos Eglės Ramoškaitės video apžvalgą apie knygą spauskite čia.


Atsiliepimai

man labai patiko buvo tikrai idomu ir jausminga bei liudna man 10 metu

teja 2024-02-27

Nežinau, kaip jūs, bet aš knygą jaunesniems skaitytojams apie vikingus skaičiau pirmą kartą. Kiekvieną knygą jaunesniems paaugliams - kiekvieną nuotykį, išgyvenimą, susidūrimą su sudėtingais klausimais ir situacijomis, galima apipinti visokiausiais rūbais: vieni būna gražūs, kiti patogūs, dar kiti suteikia siužetui ir istorijai gilesnių prasmių. Šioje knygoje artimo netektis, noras atitaisyti ar bent palengvinti sau tą neteisybę, vienatvė ir nežinomybė persidengia su skandinavų mitologijos linija, vikingų kultūros tradicijomis, todėl keliama ir specifinių su tuo susijusių klausimų: aklą laikymąsi tradicijų, kas apibrėžia žmogaus vertę. Puiki knyga jaunesniems skaitytojams, nusiteikusiems šaltam ir atšiauriam nuotykiui!

Eglė R 2021-04-07
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos