Literatūros klasika
Džiunglių knyga
Aprašymas
Ką sako Džiunglių Įstatymas?
Pirma smok, paskui bičiuliaukis.
Iš tavo nerūpestingumo jie supranta, kad esi žmogus.
Bet būk išmintingas.
Mauglio gyvenimas vos nepasibaigia tik prasidėjęs – jį mielai pietums sušveistų tigras Šerchanas, tačiau berniuką išgelbsti Motina Vilkė. Nuo to laiko Mauglis auga džiunglėse, kuriose galioja savi įstatymai – aiškūs ir dažnai negailestingi.
Tačiau Mauglis – žmonių vaikas, ir ši žmogiška prigimtis niekur nedingsta net užaugus tarp laukinių žvėrių.
Kuo ši knyga naudinga:
- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis
Rudyardas Kiplingas (g. 1865) – anglų rašytojas, kuriam 1907 m. buvo įteikta Nobelio literatūros premija už pastabumą, vaizduotės originalumą, idėjų veržlumą ir puikų pasakotojo talentą. Jis buvo pirmasis rašytojas, gavęs šį šiuo metu visame pasaulyje žinomą apdovanojimą.
„Džiunglių knyga“ – garsiausias autoriaus kūrinys vaikams. Iš viso autorius parašė dvi dalis, ši – pirmoji. Joje skaitytojai sužino, kaip žmonių vaikas, pramintas Maugliu, apsigyvena su vilkais ir auga mokydamasis Džiunglių Įstatymo. Be istorijų apie Mauglį, skaitytojai knygoje taip pat ras ir apie kitus veikėjus pasakojančių savarankiškų istorijų.
Puiki knyga, labai rekomenduoju. Daugelis nežino, kad "Džiunglių knyga" nėra vien Mauglis ir jo nuotykiai. Čia rasite ir daugiau puikių istorijų, ugdančių meilę ir empatiją gyvūnams. Iliustracijos vertos atskiro apibudinimo - jos nuostabios! Vertas dėmesio leidimas.