Lapiukas
Formatas 24,6 x 17,4 cm.
Viršelis kietas
Dailininkas Marije Tolman
Išleidimo metai 2022
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 88
Vertimas Iš olandų kalbos vertė Rima Dirsytė

Lapiukas

Autorius Edward van de Vendel
Dailininkas Marije Tolman
8,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Lapiuk, kur bėgi?

Sakai, vejiesi drugelius?

Palauk, lapiuk. Apsidairyk. Nelėk taip smarkiai.

Kelias gali būti pavojingas.

Tai mąslus, jautrus ir tuo pačiu giedras pasakojimas apie be galo smalsų lapiuką. Ši knyga įkvėps visą šeimą pokalbiams bei diskusijoms, suteiks progą pasidžiaugti subtiliais piešiniais ir sužinoti, ką labiausiai mėgsta lapiukai.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

• Skaitant pasakas lavėja kūrybiškumas, mąstymas, gebėjimas susieti skirtingus dalykus;

• Lavinamas išradingumas, gebėjimas ieškoti ir rasti kūrybiškus, nestandartinius sprendimus;

• Lavinamas atkaklumas, pasitikėjimas savimi, skatinamas optimistinis požiūris 

Tai be galo poetiškas ir gausiai iliustruotas pasakojimas apie smalsų lapiuką. Nusivijęs violetinius drugelius, žvėrelis nepastebi, kaip nukrinta nuo skardžio. Po ilgo ir skaudaus kryčio lapiukas panyra į keistą sapną, kuriame regi visą savo gyvenimą. Jautri, mąsli ir tuo pačiu miela paveikslėlių knyga taps puikia proga kartu su vaikais pasikalbėti labai rimtomis temomis ir drauge sukurti patinkančią istorijos pabaigą. „Lapiukas“ 2019-aisiais metais Nyderlanduose gavo „Sidabrinio grifelio“ ir „Sidabrinio pieštuko“ apdovanojimus ir susilaukė didelio literatūros bei dailės žinovų dėmesio.

Edwardas van de Vendelis parašė daugiau nei 80 kūrinių vaikams bei jaunimui ir susilaukė daugybės literatūrinių apdovanojimų. Nyderlandų rašytojas daugelį metų dirbo mokytoju ir drąsiai imasi sudėtingų temų savo knygose.

Nyderlandų dailininkė Marije Tolman savo pieštukais, kreidelėmis, tušu, akvarele ar guašu pieštas iliustracijas derina su fotografijos, oforto, lino raižinio technikomis. Jos medžių apsuptoje studijoje nėra nei telefono, nei kompiuterio, nei interneto – vienintelis mechaninis garsas dailininkės darbo vietoje yra pieštukų drožimo mašinėlės ūžimas.

Knyga ekspertų buvo įtraukta į ilgąjį geriausių 2022 m. verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Daugiau informacijos čia.


Atsiliepimai

Ypatingą knyga, kurią dažnai diktuoja širdies balsas, nes visada gali interpretuoti kaip norisi. Iliustracijos originalios ir užgniaužiančios kvapą.

Odeta Ž 2023-09-12

Nuostabi knygutė! Gražios iliustracijos

Viktorija B 2022-09-15

Nuostabi knygelė. Fantastiško grožio iliustracijos. Tokios meniškos, neįprastos, bet tuo ir žavios. Ši knygelė tikras meno kūrinys.

Jūratė 2022-07-28
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Puokiai

  4,75 € 9,49 €
  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos